2737
2739
عنوان

همسرم بشدت گرم مزاجه

13194 بازدید | 331 پست

هفته ای سه بار ازم رابطه میخاد..منم زیاد گرم نیستم..و اینکه چون بداخلاق هس دلم باهاش صاف نیست..کلا زندگیم تظاهر کردن هس...براینکه بحث و دعوا نشه تظاهر میکنم که همه چیز خوبه....و اینم بگم وقتی رابطه ی جنسی مون خوبه یکم اخلاقش خوب میشه....موقع عصبانیتش کتکمم میزنه...با این ادم نامتعادل چه کنم...دوستم داره یا نداره؟

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعداز دعوا کلی التماس میکنه که ببخشمش..کلا با همه ی ادما برخوردش تندهس

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

مردا بیشترشون اینجورین چیزی عجیبی نیس!

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2738
پس من ک هروزه چی‌باید بگم

وااااای چ سخته

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

نه اخلاق بد ودست بزن ربطی به رابطه نداره باید سعی کنی اخلاق گندش را اصلاح کنی در ضمن رابطه جنسی هر میزان که مرد لازم داره بایدخانم تمکین کنه مگر انکه برایش ضررداشته باشه.

الان بخاطره گرم مزاجیش نظر بدیم یا بخاطره علاقش😐

نامتعدل بودن مردها عادی هس؟؟؟اگر ازم زیاد رابطه میخاد یعنی دوسم داره؟؟؟؟پس این همه محدودیت و بددهنی چی میشه..