2737
2734
الان چی میخونید.. 

همون سال مدیریت دانشگاه دولتی قبول شدم رفتم حالم  خیلی بود به خاطر صحبتای ی استاد دانشگاه شیاد بود معلوم نبود چی بود میگفت میخای بری پرستاری بو دهن مریض همش بهت بخوره و این چرت و پرتا

اشتباهم این بود مرخصی نگرفتم بشینم کتابخونه دانشگاه واسه کنکور 88 بخونم دوباره خییلی اشتباه کردم

حروم شد این همه درس خوندنای مدرسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
نه حتما لازم نیس انسانی باشی.حتی لازم نیس کنکور انسانی بدی فقط لازمه وقت انتخاب رشته کارت انسانی رو ...

یکم بیشتر توضیح میدی منظورت چیه از سوابق تحصیلی؟تاثیرش چطوره

نظام قدیم اسونتره یا جدید

احتمال قبولی کدوم بالاتره

آره از سن کم همیشه پای روان‌شناس‌ا پای تی وی  بودم 😅

فقط پای تلویزیون نشستن ودیدن علاقتوبه این رشته نشون نمیده بایدببینی اصلامیتونی خودت یه روانشناس خوب باشی .چقدرمیتونی یه ادمومشاوره بدی .استعدادشوداری .

یکم بیشتر توضیح میدی منظورت چیه از سوابق تحصیلی؟تاثیرش چطوره نظام قدیم اسونتره یا جدید احتمال قبول ...

من خودم نظام قدیمم.. منم نمیدونم سوابق تحصیلی رو خودمون انتحاب میکنیم ک براساس اون انتخاب بشیم یا نه 

نمیدونم چرا پیام. نور رو کسی قبول نداره. حس میکنم مسخره میشم اونوقت 

خب دولتی با سوابق تحصیلی برو.نه اینطورام نیس الان مهم رشته ایه که خوندی نه دانسگاه و نه حتی معدل کل.بنظر من خودت تعیین میکنی که واسه رشته ت و تلاشت کسی ارزش باشه بانه .نه هی بخواه بگی رشته م سخته یا همش میخونم نه بگو من که اصلا نمیخونم.حدوسط رو داشته باش.لازمم نیس خیلی بکی من درس میخونم وقتی بری دانسگاه و امتحانات و اینا بقیه خودشون متوجه میشن درس میخونی.زیاد خودتو درگیر تایید و اینا ازطرف بقیه نکن

فقط پای تلویزیون نشستن ودیدن علاقتوبه این رشته نشون نمیده بایدببینی اصلامیتونی خودت یه روانشناس خوب ...

آره منم قبلش گفتم. حالا نمیدونم از علاقه بوده یا نه. میشه بر این اساس قضاوت کرد یا نه.. ولی معمولا توی فامیل هم شده سراغم بیان. بهم میگن آروم میشیم با حرفات. 

پرستاری واقعاشغل به دردنخوری دروغ هم نگفته بنده خدا .

خب خیر سرش میتونست به من بگه بتمرگ برا سال دیگه بخون خخ

کلا منو از پزشکی برد علوم اداری

من اصلا اون زمان مدیریت به گوشم نخورده بود نمیدونستم چیه بعدم سر ی موضوعی ی پولی گرفتو کلا تلفنشم جواب نداد دو تا شماره ایران و ترکیه داشتم ازش که همش خاموش بود اکثرا تو بازه هایی هم که جواب میداد

2706