2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوابق تحصیلی رو خودمون باید انتخاب کنیم؟ 

ببینید دوستان واسه سوابق لازم نیس بنویسین من براین اساس میخوام.کلا مهلت داره اعلام میکنه سازمان سنجش که براساس سوابق تا فلان وقت مهلت دارین انتخاب رشته کنین بعد دفترچه شو میگیرین هرچی دانشگاه دولتی و ازاد و پیام نور براساس سوابق بگیره واستون هست یعنی به کافی نت بگین واستون پرینت میگیره که توخونه همه رو قشنگ بررسی کنین.خیلی رشته های خوب امسال بر این اساس دانشجو میگرفتن

2731

دختدآبجیم رشته ش تجدبی بود کنکور و انتخاب رشته ش هم تجربی.اما کارت انسانی دو موقع انتخاب رشته گرفت و روانشناسی و علوم تربیتی و اینام زد.چون قبلش مشاوره ازچندجا گرفتیم متوجه شدیم میشه اینکارو کرد

خب شما چرا قبول کردی.. از کجا ب کجا رفتی.. 

گیج شده بودم دیوونه بود بابا میگفت توی انتخاب رشته فقط بزن حسابداری و مدیریت صنعتی و بازرگانی

کسی نبود راهنماییم کنه و گرنه دانشگاه های اطراف حتما رادیولوژی میاوردم دولتی ,بابام اجازه نمیداد برم گفت فقط شهر خودمون

بعدم من خودم هم روزانه زدم هم شبانه اگر به حرف اون گوش میکردم هیچکدومو نمیاوردم سال بعد کنکور میدادم

به هر حال گذشت

یکم بیشتر توضیح میدی منظورت چیه از سوابق تحصیلی؟تاثیرش چطوره نظام قدیم اسونتره یا جدید احتمال قبول ...

تاثیرش خیلی خوبه چون دوست خواهر زاده م اصلا سراسری مجاز نشده بود توی کنکور. اما براساس سوابق تحصیلیش یعنی نمراتس توی دبیرستان چون درسش خوب بود تونست شیمی سراسری بیاره .نظام قدبم واسه ماها که کتابامون اونجوری بوده بهتره ولی شاید سما بتونی با کتابای جدید راحت ترقبول شی یه نگاه به کتاباشون بنداز ببین با کدوم مدل راحت تری.نظام جدید سختیهای خودشو داره ولی بستگی به تلاشتونم داره

تاثیرش خیلی خوبه چون دوست خواهر زاده م اصلا سراسری مجاز نشده بود توی کنکور. اما براساس سوابق تحصیلیش ...

چقدر خوب,رشته های دارو سازی اینا هم اینطوری میتونن قبول شن یا ن

باشه ممنون

2738
چقدر خوب,رشته های دارو سازی اینا هم اینطوری میتونن قبول شن یا ن باشه ممنون

نه اونا فقط براساس کنکور هست حتی دانشگاه آزاد هم پزشکی و پیرت پزشکیش فقط براساس کنکوره.ولی خیلی رشته های خوب دیگه هست که براساس سوابقم میگیرن