2737
2734
عنوان

بابا بزرگ دختر همسایمون گفته باید ترک تحصیل کنی...به خاطر ۴۰۰ تومن..

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این سایت هم که فرستادم میتونه دانلود کنه و توی گوشیش بخونه. میشه پول شارژ نت بهش داد 

ممنون عزیزم...لطف کردی 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
عزیزم من دست دومش رو از تهران کتابفروشی علایی تلفنی پرسیدم میگه کلش ۹۵_۱۰۰ تومن . فقط باید بپرسی که ...

به شوهر خواهرم گفتم از همکارش بپرسه خودش معلم کلاس چهارمه ولی گفت از همکارم میپرسم ولی به احتمال زیاد تغییر نکرده ببخشید فقط کتاب فروشی علایی که گفتی میشه شمارشو بفرستی لطفا ببینم برای پست اینا باید چیکار کنم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2728
از این سایت هم که فرستادم میتونه دانلود کنه و توی گوشیش بخونه. میشه پول شارژ نت بهش داد 

عزیزم اگه گوشی داشت که میفروخت کتاب میخرید دیگه....دارم در مورد ده کیلومتر زیر خط فقر صحبت میکنم

به شوهر خواهرم گفتم از همکارش بپرسه خودش معلم کلاس چهارمه ولی گفت از همکارم میپرسم ولی به احتمال زیا ...

02166403535    گفت هشت شب زنگ بزنیم. نصفش پرینت شده و سیمی هست نصفش دست دوم. گفتم اگر خریدیم خودتون ارسال کنید سنندج ولی سرش شلوغ بود چیزس نگفت

الحمد لله کما هو اهله
 02166403535    گفت هشت شب زنگ بزنیم. نصفش پرینت شده و سیمی هست نصفش دست دوم. گفتم ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی ممنون 

2740
سلام.پیگیر شدید؟

بله ممنون از دیوار پیدا کردم اونم هر سه پایه به قیمت ۱۵۰ تومن...خدا کمک کرد...اونقدر خوشحال شدن مادرش نمیدونست از خوشحالی چیکار کنه

بله ممنون از دیوار پیدا کردم اونم هر سه پایه به قیمت ۱۵۰ تومن...خدا کمک کرد...اونقدر خوشحال شدن مادر ...

دستت درد نکنه پس لطفا شماره حساب بده پنجاه تومنش رو دوستم داده که بدم بهش.

الحمد لله کما هو اهله

عزیزم چه رشته ای هست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
دستت درد نکنه پس لطفا شماره حساب بده پنجاه تومنش رو دوستم داده که بدم بهش.

نه ممنون ما خودمون پرداخت کردیم بدین صدقه یا اگه میتونین از طریقی به مردم شهرای محروم کمک کنین نمیدونم شما کدوم شهر زندگی میکنین اما اگه تهرانین به نظر من اونجا مردم خیلی مرفه هستن خیریه اونجا زیاده خودتون و خانوادتون از طریقی کمک مالیاتونو برسونین شهرای مرز نشین از وقتی اومدیم این شهر تازه فهمیدم فقر یعنی چی...ما کمکشون میکنیم اما خیلی کم در حد وسع خودمون...من نمیتونم پولی براشون قبول کنم مسئولیت داره اما شما از طریقی به مردم شهرستانای اینجوری کمک کنین.

عزیزم واسه درمان درد گوشت چه آمپولی تزریق میکنی؟دکتر علتش رو متوجه شده؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...