2733
2734
عنوان

بابا بزرگ دختر همسایمون گفته باید ترک تحصیل کنی...به خاطر ۴۰۰ تومن..

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 58 پست

استارتر دوستمون درست می گن بهش بگو از یه نفر کلاس دهمی کتاباشو چند ساعت قرض بگیره کپی بگیره اینجوری خوبه

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
صفحه ای ۱۵۰ تومن کپی میزنن حالا شما حساب کن

خب اره زیاد نمیشه

من یه کتاب 1000 صفحه ای کپی زدم تازه صفحه ای 160 شد 84 تومن

کتابای مدرسم نهایتش هرکدوم 100 صفحه ای باشه

بالای 150 200 نمیشه خانوم

برو کپی بزن

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب ایشون مدرسه که نمیره ، اگه براش کتاب بخری و ایشون همون ۴۵۰ بفروشه چی!!

چرا بفروشه...میخواد بخونه 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بعضی جاها با قیمتای خیلی پایین کپی می کنن خدمات دانشجویی ها مثلا

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
2728
الان ۵۵ تومنه یا ۴۵۰ تومن؟

از طرف مدرسه 55 تومن

ایشون حتما دانش اموز مدرسه نیست که این قیمته براش

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

..باور کنید من بخاطر مشکلات وحشتناک مالی خونه ی مادرمم😔😔ولی نمیتونم از این مورد چش پوشی کنم..خانم جان لطفا درخاستتونو با مدرکی ک مطمعن باشیم حقیقت داره بزارین هر کدوم از دوستان ک تمایل داشتن از پنج هزار ب بالا کمک میکنیم..

چشمان تو آفریقاست.. 
2740
..باور کنید من بخاطر مشکلات وحشتناک مالی خونه ی مادرمم😔😔ولی نمیتونم از این مورد چش پوشی کنم..خانم ...

نه پول نمیخوام کتاب ارسال کنید...مدرک چی بفرستم....

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
من الان تو دیوار سرچ کردم ، پک کامل ۱۲۰ هست . ۱۰۰ هم بود . ۴۵۰ یه زره غیر معقوله

میشه بگین دیوار کدوم شهر؟نظام جدید؟فقط حواستون هیت گفتم کتاب درسی نه کمک درسی بهم بگین برم دیوار کدوم شهر

عزیزم دقیقا کلاس دهم هستن؟ دهم تعیین رشته شده یا نه، مشخصات بدید منم بگردم سعی کنم کتابارو پیدا کنم. چه سالی، چه رشته ای

الحمد لله کما هو اهله
عزیزم دقیقا کلاس دهم هستن؟ دهم تعیین رشته شده یا نه، مشخصات بدید منم بگردم سعی کنم کتابارو پیدا کنم. ...

بله ممنون عزیزم دهم تجربی 

عزیزم دقیقا کلاس دهم هستن؟ دهم تعیین رشته شده یا نه، مشخصات بدید منم بگردم سعی کنم کتابارو پیدا کنم. ...

دهم تجربی سنندج منطقه ی بهاران 

دهم تجربی سنندج منطقه ی بهاران 

عزیزم من دست دومش رو از تهران کتابفروشی علایی تلفنی پرسیدم میگه کلش ۹۵_۱۰۰ تومن . فقط باید بپرسی که ایا کتابهاشون امسال تغییر کرده یا نه،اگر آشنا در یه مدرسه کسی داشته باشه و بپرسه خوبه. منتظر جوابم.هر کی میدونه یا میتونه از جایی بمرسه زحمتش رو بکشه ببینه تغییر کردن یا نه

الحمد لله کما هو اهله
2706