2733
2739
عنوان

ریزش موی شدید😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 32 پست
شامپو کلییر استفاده کن من از وقتی میزنم ریزش موهام قطع نشده ولی کمتر شده.. راستی زرده تخم مرغ هم خوب ...

باشه ممنون امتحان میکنم

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
میشه یه عکس از موهات بددی؟☹

کمه بخدا.تازه دوش گرفتم دارم گریه میکنم  ی مشت پر از موهام ریخت😢😢😢

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی یادت رفت ریزش داری خوب میشه جدی میگم هر وقت از فکرت بره رفع میشه این یک دو ام از از خونت مطمعن ...

اکوفان ورقش ۶۵تومنه☹☹☹

2742
موهاتوکوتاه کن

کوتاه کردم بیشتر ریخت😕😕😕

2738
استرس نداری ؟

استرس ک چ عرض کنم پشت کنکوری بودم کنکور دادم مهندسی بهداشت حرفه ای اراک قبول شدم مامانم نذاش برم گف بری من تنها میمونم.پرستاری آزادم قبول شدم بازم مامانم شهریشو نداد میدونستم داره تو بانک نداد از لجش.چون با بابام اختلاف داره.الان پیام نور روانشناسی میخونم فردا کلاس دارم پول آژانسمو بزور گرفتم ازش.خودت دیگه تا تههش برو آبجی...

استرس ک چ عرض کنم پشت کنکوری بودم کنکور دادم مهندسی بهداشت حرفه ای اراک قبول شدم مامانم نذاش برم گف ...

درکت میکنم عزیزم انشالا خدا تلافی زحمتت رو بده بهت

خواهر منم تو استرس موهاش به شدت ریخت اندازه یه سکه بزرگ خالی شد ولی بعدا برگشت خدا رو شکر . آروم باش عزیزم و به خودت سخت نگیر من همیشه درگیر استرسم ولی خیلی از چیزا رو ما قدرت نداریم تغییرش بدیم ایشالا خدا بهت کمک کنه واست صلوات فرستادم

از عطاری پودر تقویت موی ابریشم هست بگیر خیلی خوبه من از این پیج اشنا شدم قبلش خودت هم یه تحقیق بکن ب ...

آره توی سایت ایرانیان طب همه اینا رو داره هم از ابریشم داره هم از مارکای دیگه یه تقویت مو هم داره که الان اسمش یادم نیست توی سایتشون بری سرچ کنی میاره
www.iranianteb.com

عزیزم من بعد زایمان اینطوری شدم رفتم دکتر گفت شامپو آلپِسین سی وان با قرص زینک که رنکش زرده چنتا ویتامین توش هس استفاده میکنم موهای ریز جلو سرم در اومده حس میکنم

خدایا شکرت🌻
2706