2737
2734
عنوان

ریزش موی شدید😢😢😢

398 بازدید | 32 پست

سلام دوستان ۲۱ سالمه.موهام دیگه کاملا داره تموم میشه هربار ک دوش میگیرم ی عالمه مو میاد تو دستم.موهای قسمت گیجگاه سرم کاملا خالیه توروخدا قرصی.دارویی.شامپویی.گیاهی چیزی بگین دارم دق میکنم😢😢😢

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

خب ریزش موت شاید مشکل تیروئید یا هورمون یا کمخونی باشه

علتشو بفهمی ربزشت قطع میشه

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی یادت رفت ریزش داری خوب میشه جدی میگم هر وقت از فکرت بره رفع میشه این یک دو ام از از خونت مطمعن شو و سه کیست نداشته باشی چهار زینک و سیسم ب شیش و اکوفان بخور شامپو و سرم موی اکوفان بزن قرص هیرفولیک م بخور راه اخره

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2731

من رژیم گرفتم و اینجوری شدم دکتر بمن ساپلاس مدز داد وقتی میخورم خوبه ریزش موهام کمتر میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

اگه از قسمت گیجگاهه ریزش موی مردانه داری پس

یه روز در میون عرق نعنا بعد هم قهوه اسپری کن رو موهات بعد یه ساعت برو بشور، بتونی با آب خالی بشوری و شامپو نزنی بهتره

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2738
خب ریزش موت شاید مشکل تیروئید یا هورمون یا کمخونی باشه علتشو بفهمی ربزشت قطع میشه

درست یک ماهه اینطور شدم.هیچ مشکل جسمی ندارم آزمایش هورمونی دادم

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
اگه از قسمت گیجگاهه ریزش موی مردانه داری پس یه روز در میون عرق نعنا بعد هم قهوه اسپری کن رو موهات ب ...

باشه حتما ممنون بابت وقتی ک گذاشتی

منم کچل شدم تاپیک زدم کسی کمکی نکرد فقط یکی اومد گف اب شنبلیله باهربار استحمام بزن ب موهات خوبه هنو امتحان نکردم از عطارییم پرسیدم مورد وحنای بدون رنگ وپیشنهادکردم خریدم بی تاثیربوده واقعا جلوی سرم خالیه خالی شده طوری ک نمیتونم موهامو دم اسبی ببندم دیگ اشکم درمیاد هربار ک میخوام برم حموم غصه ام میگیره کم کاری تیروئید وکم خونی دارم ولی از قرص خسته شدم چن سال بود مصرف میکردم خودم سرخود قط کردم بهداون اینطوری شدم

درست یک ماهه اینطور شدم.هیچ مشکل جسمی ندارم آزمایش هورمونی دادم

احتمالا ویتامین روی بدنت کمه

قرص زینک بخور خیلی تاثیر داره

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
من رژیم گرفتم و اینجوری شدم دکتر بمن ساپلاس مدز داد وقتی میخورم خوبه ریزش موهام کمتر میشه

منم رژیم بودم کربو کلن قط بود.فقط یکی دو قاشق برنج

احتمالا ویتامین روی بدنت کمه قرص زینک بخور خیلی تاثیر داره

باش حتما.همشو فردا از داروخونه میخرم

2706