2737
2739
عنوان

بیاید ماه تولد همسراتونو بگید ویژگی بگم😂😁

| مشاهده متن کامل بحث + 28042 بازدید | 284 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خرداد

اخلاقتون باهم چطوره؟از کدوم اخلاقت خوشش میاد؟

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
2738
حتما تعریف میکرده که کم مونده بود سال تحویل شه دردم شروع شد و زاییدم😂

نه گفت که دکترا هیچکی تو سالن نبود تلوزیونم داشته سخنرانی ... رو نشون میداده اینم دردش خ کم بوده اصلا نفهمیده یه آی کرده بچه دنیا اومده اون لحظه کهبتوپ رو میزنن پرستاره شوهرمو میگیره و گفته این بچه خیییلی خوش یمنه . و همه پرستارا بغلش میکنن و داستانی داره ِِ.. از زبان پدرشوهرمم کلی داستان داره که 15 شعبان بود و فلان و فلان 

...یک عدد آدم...
تعصبی غیرتی مهربون ولی عصبانی بشه چشاشو میبنده دهنشو باز میکنه زودن پشیمون میشه ته دلش هیچی نیست ...

ای خداهمشوداره بخدا.

ولی ایناروکه خودم میدونستم 

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
دی

عصبی

تعصبی

بد دهن یکم

خیلی گیر میده بیش از حد 

خیلی اهل هدیه گرفتن و دوست داره 

اهل خرج کردنم هست

خوش تیپم هست به خودش میرسه

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
من ابانیم....ابانیا با هیچ ماهی کنار نمیان البته خانوماشون با اردیبهشتی کنار میاد یذره مرداشون اصلا

ما كنار اومديم خداروشكر

ولي حرفت درسته خيلي خيلي مغرور و يكدنده ان البته ببخشيدا

من مرداشونو ميشناسم

2706