2733
2739
عنوان

هیچکی تو این سایت امیر شریفی و قانون جذبی نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 20 پست
یعنی مشکوک نشم بهش و اصلا به رفتاراش توجه نکنم با اینکه بوی حرفاش سواستفاده میداد تو رو خدا اگر میتو ...

کلا باید ارتعاشتون رو تغییر بدین عزیزم. توی مدار جذب این مدل ادم ها هستین چون توی ذهنتون بهش توجه میکنین و با حرف زدن ارتعاش بالایی میفرستین. ماه چندم دوره هستین؟

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
🤔منظورت از مشکوکه چیه؟؟؟؟ ینی قصدشون ازدواج نی؟

گفت قصدش ازدواجه و اشنایی و خیلی حرفا رد و بدل کردیم اما من بخاطر بعضی رفتارا مشکوک شدم که ممکنه هدف نهاییش شومه و ردش کردم

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا باید ارتعاشتون رو تغییر بدین عزیزم. توی مدار جذب این مدل ادم ها هستین چون توی ذهنتون بهش توجه می ...

من با ساب و تفکر مثبت و سپاسگذاری جذب کردم واقعا اول همه تایید کردن دوستم و خواهرم گفتن این میهوادت و واقعا علاقمنده اما بعد وسط حرفاش اونجوری شد نمیدونم چکار کنم چجوری مدارمو تغییر بدم الان تو هیچ رابطه ای نیستم میخوام ادم درست و ازدواجی جذب کنم چجوری مدارمو تغییر بدم؟ ماه دوم رو گوش دادم

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤
2742
من با ساب و تفکر مثبت و سپاسگذاری جذب کردم واقعا اول همه تایید کردن دوستم و خواهرم گفتن این میهوادت ...

درخواست دوستی بدین.

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
خودت جواب دادی  آخرش آدم مشکوک از آب در میاد  خودت داری آخرش و میگی  باورتو عوض کن ...

منظورت چیه خودم جوابمو دادم یعنی چجور باید باشم میتونی بجوابی؟