2737
2734

بابا بیاین تو رو خدا اگه هستین

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سوالی دارین بپرسین

اره عزیزم میخوام بپرسم من با قانون جذب سعی میکنم رابطه جذب کنم جذبم میکنم اما اخرش ادم نادرست از اب درمیاد که مشکوکه و منم مجبور به کات میشم نمیدونم اشتباهم کجاس

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤
2738
اره عزیزم میخوام بپرسم من با قانون جذب سعی میکنم رابطه جذب کنم جذبم میکنم اما اخرش ادم نادرست از اب ...

روی باورهاتون کار کردین؟ باورهای محدود کننده و مقاومت های ذهنی منظورمه

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
روی باورهاتون کار کردین؟ باورهای محدود کننده و مقاومت های ذهنی منظورمه

چجوری ؟ چکار باید بکنم 

خودت جواب دادی  آخرش آدم مشکوک از آب در میاد  خودت داری آخرش و میگی  باورتو عوض کن ...

اخه هنوز تازه یه مدت از رابطه گذشته حرف تو ماشین رفتن و بیرون گشتن و خونه رفتن اینا و اینکه باید کاملا بهش اعتماد کنم 

چجوری ؟ چکار باید بکنم 

ادم مشکوک هستش و مجبورم کات کنم این اولین باوری ک باعث میشه شما بازهم مثل قبلی ها جذب کنی. یعنی شما تنها دلیل جذب های شبیه هم باورهایی هستش ک دارین و ارتعاش های یکسانی ک میفرستی. باید باورهات رو تغییر بدی و در کنارش ارتعاش عکس بدی

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
ادم مشکوک هستش و مجبورم کات کنم این اولین باوری ک باعث میشه شما بازهم مثل قبلی ها جذب کنی. یعنی شما ...

یعنی مشکوک نشم بهش و اصلا به رفتاراش توجه نکنم با اینکه بوی حرفاش سواستفاده میداد تو رو خدا اگر میتونین کمکم کنین دیگه نامناسب جذب نکنم قلبم خسته شد ادمایی میان علاقمند میشم بعد مجبور به کات اونم بزور و طرف قسم و توضیح که اشتباهه فکرم

2706