2737
2739
عنوان

شما خونه مادرشوهراتون دست خالی میرین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 37 پست
من خودم شوهرم دستش تنگتره از اوناس ولی تمام کاراشونو شوهرم میکنه از کارای بانکی تا دکتر تا همه چی ای ...

گلم خداخیر بده همسرتون رو. گلم بازم بستگی به نظر خودت داره.مثلا هرازگاهی ببر که هم دلشون رو شاد کنی هم  خودتون به زحمت نیفتین. عزیزم بنظرم از اینکه حقوق پدرشوهرت درست شده باید خوشحال باشی چون دستش میره تو جیب خودش وگرنه زحمتش با شما بود که کمکشون کنین.از این دید هم نگاه کن😊

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم خداخیر بده همسرتون رو. گلم بازم بستگی به نظر خودت داره.مثلا هرازگاهی ببر که هم دلشون رو شاد کنی ...

ممنون از حرفات

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
2728
نه عزیزم ماهم نمیبریم اگه ببریم ناراحت میشه مگر اینکه مناسبتی باشه، اصلا"ببریم که چه؟ تو این مورد نم ...

گلم حالا منظور ظرف و ظروف نیس.مثلا ادم خودش کیک درست میکنه براشون ببره.یا میوه ای چیزی.البته مادرشوهر من خیلی احترام میزاره.من لباس و ظرف نمیگیرم چون سلیقه ها متفاوته ولی برا مناسبت ها پول میدم که خودش بخره.البته جو خونواده ها هم متفاوته😊

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
[QUOTE=107736464]قدیم رسم بود چون روستا امکانات کم بودهمه چی در دسترس نبود . حالا شما دوبار میری ی س ...

فرق کرده ولی من حرف مادرتون روقبول دارم چون دیدگاهشون هنوز فرق نکرده خوششون میاد ی چیزی ببری حتااگه بیدمشک باشه دیدم ک میگم اماهر سری نه چون شما ب نسبت زیادمیرید من سر کوچمونن از وقتیم بچم دنیااومده زیادمیریم

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
گلم حالا منظور ظرف و ظروف نیس.مثلا ادم خودش کیک درست میکنه براشون ببره.یا میوه ای چیزی.البته مادرشوه ...

پول میدی😦😦😦😦😦وای نه خوب نیست ما اگه پول بدیم دیگه بامون حرف نمیزنن منظورم ناراحت میشن اصلا" کار خوبی نیست به نظرم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
پول میدی😦😦😦😦😦وای نه خوب نیست ما اگه پول بدیم دیگه بامون حرف نمیزنن منظورم ناراحت میشن اصلا" کار ...

میگم دیگه خانواده ها متفاوتن.ما اکثرا کارت هدیه میدیم که خودش بخره.چون سلیقه ها فرق داره.هرکسی بسته به محیطی که توش هست باید رفتار کنه.برا ما کارت هدیه یه چیز عادیه.

2738