2703
2553

من هفته ای یا دو هفته ی بار میرم خونشون روستاس سر میزنم قبلنا با خودمون چیز میبردیم ی مدته چیزی نمیبریم مامانم میگه دست خالی نرین شوهرم مرتب در خدمتشونه کاراشونو میکنه پولم نمیگیره ولی مامانم میگه اونا چیزی نبری از چشم تو میبینن تازه اونام بیان چیزی نمیارن فقط اگر فصل چیزی باشه از داشته خودشن سهم ما رو میدن 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ما که چیزی نمیبریم هفته ای دوبارم میریم معمولا اما اگه فکر میکنی مادرشوهرت حساسه ببر‌

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
2714

نه،  ما چیزی نمیبریم،  لازم نیست هر دفعه ببری، اینجوری میشه وظیفه

چند بار که میری یبارشو یچیزی درست کن ببر، لازمم نیست مثل مهمونی شکلات یا شیرینی بخری ببری به نظرم،  کیکی،  حلوا یا غذای خاصی درست کردی ببر

ببری بهتره عزیزم😊مادرتون کاملا درست میگن. اونا هرچند چیزی نیارن و شما کمکشون کنین ولی آدم دست پر وقتی میره اون بیشتر تو چشم هست و باعث محبت میشه😊 البته اگه جز قوم مغول نباشن.چون اینجا خونواده شوهر جز اقوام مغولا هستن که  ویرانگرن.

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
2706