2737
2739
عنوان

شما خونه مادرشوهراتون دست خالی میرین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 37 پست

دیر به دیر میرم ولی میبرم تقریبا  . شوهرمم هر وقت هندونه یا بستنی  چیزی بخره بدونم خواهرش دوست داره میگم بگیر براشون اگه تنها هم رفتی 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستان چرا اینطوری میگید آخه😡😳ی کیلو میوه که اینهمه خودخوری نداره؟داره؟🤔قرار نیس چیز گرون ببره در حد توان خودش.یه کم میوه بخره ببره.

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       

قدیم رسم بود چون روستا امکانات کم بودهمه چی در دسترس نبود . حالا شما دوبار میری ی سری میوه ببر ی سری شیرینی چیزی 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2738
نه بابا هیچی نبرررر..  ببر ولی نه همیشه . ک هروقت میری دسشون ب چشمتون باشه

دستشون به چشمتون باشه😀

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
یا مثلا یبار روسری واسه مادرشوهرت بخر یا شلوار تو خونه ای واسه پدر شوهرت البته همیشه نه ها !! مثل ...

اره پول تو دستم باشه میخرم 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
دوستان چرا اینطوری میگید آخه😡😳ی کیلو میوه که اینهمه خودخوری نداره؟داره؟🤔قرار نیس چیز گرون ببره در ...

من خودم شوهرم دستش تنگتره از اوناس ولی تمام کاراشونو شوهرم میکنه از کارای بانکی تا دکتر تا همه چی اینقدر رفت دنبال کار باباش تا برا باباش حقوق درست کرد ماهی دوتومن اونام میان خونه ما چیزی نمیارن 

[QUOTE=107736464]قدیم رسم بود چون روستا امکانات کم بودهمه چی در دسترس نبود . حالا شما دوبار میری ی سری میوه ببر

الان اوضاع فرق کرده 

نه عزیزم ماهم نمیبریم اگه ببریم ناراحت میشه مگر اینکه مناسبتی باشه، اصلا"ببریم که چه؟ تو این مورد نمیخواد حرف مادرتو گوش بدی، زندایی من مرتب برا مادربزرگم ظرفای گرون قیمت و فلان چیزو میخرید مادربزگم همه رو بخشید رفت😐یه بارم برا مادرشوهرم کادو براش بلوز بردم خوشش نیومد گفت بریم عوضش کنیم رفتیم عوضش کردیم ، مامانم یه بار براش پارچه خرید پارچه رو بخشید رفت تازه به خودمم گفت😁در کل نمیخواد چیزی بخری مگر مناسبتی باشه میخواد خوشش بیاد میخواد نیاد اکثرا" یه مدلن هیچ فرقی نمیکنن. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
نه عزیزم ماهم نمیبریم اگه ببریم ناراحت میشه مگر اینکه مناسبتی باشه، اصلا"ببریم که چه؟ تو این مورد نم ...

من مادرشوهرم اینجوره دو دستمون پر باشه ببریم نمیبینه تشکر که کلا نمیکنه ولی دامادش ی پر کاه بیاره پونصد بار میگه چرا زحمت کشیدید

2706