2733
2739
عنوان

پريود بعد از خوردن قرص اورژانسي

710 بازدید | 13 پست

من ٨ روز بعد از مصرف قرص اورژانسي پريود شدم باز يعني روز سيزدهم از پريودم باز پريود شدم ، ميخوام بدونم پريود بعديم كي شروع ميشه يه ماه بعد از اين پريود يا همون دوره قبليم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه مث دوره قبلی ولی سعی کن زیاد قرص اورژانسی  نخوری زیاد خوردنش کلا قاعدگی رو بهم میریزه

نه من تو اين سه سالي كه ازدواج كردم اولين بار بود خوردم حالا هم ميخوام اقدام كنم براي بارداري كه چون نميدونم پريود بعديم كيه تاريخ تخمك گذاريمو نميتونم پيدا كنم

2738
نه من تو اين سه سالي كه ازدواج كردم اولين بار بود خوردم حالا هم ميخوام اقدام كنم براي بارداري كه چون ...

روزهایی که ترشحات زیاد و آبکی داری روزهای تخمک گذاریه همون وقت از کیت میتونی استفاده کنی 

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   
روزهایی که ترشحات زیاد و آبکی داری روزهای تخمک گذاریه همون وقت از کیت میتونی استفاده کنی 

آره هميشه ميدونستم تاريخ دقيقشو اما الآن كه تاريخ پريودم عوض شه واقا دردسره پيدا كردنش

همين كه آدم دوره هاش به هم نريزه خوبه من بعد يه هفته پريود شدم داغونم واقعا

منکه از وقتی پسرمو از شیر گرفتم پریودیم بهم ریخته.1سال شده ولی هنوز نامرتبه.همه ازمایشامم سالمه.سونو هم دادم ولی چون هنوز شیر دارم یه کم اینجوریم.

من همین یه دونه ام!
منکه از وقتی پسرمو از شیر گرفتم پریودیم بهم ریخته.1سال شده ولی هنوز نامرتبه.همه ازمایشامم سالمه.سونو ...

آره فك كنم بعد شيردادن تا چند وقت طبيعيه دعا كن منم پسردار شم عاشق پسربچه هام😍😍