2733
2734
عنوان

۵ روز تا اقدام💏🤰👪

170 بازدید | 27 پست

بچه ها من میخوام برم سونو انجام بدم و از سایز فولی باخبر بشم بعد اقدام کنم  کیا مثل من هستن بیان اینجا 😉

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕

منم شنبه قراره برم دکتر برام سونو بنویسه بعد اقدام

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼

منم یک هفته دیگه اقدام میکنم این میشه چهارمین ماه خداکنه بشه هرماه سونو دادم وقرص لتروزول مصرف کردم این ماه استراحت خودم ویتاگنوس شروع کردم اینماه

.                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم یک هفته دیگه اقدام میکنم این میشه چهارمین ماه خداکنه بشه هرماه سونو دادم وقرص لتروزول مصرف کردم ...

شنیدم وبنتاگوس خیلی خوبه موفق باشی منم کلو مصرف کردم میخوام بدم پیش دکخر نصر ببینم چجور میشه

منم شنبه قراره برم دکتر برام سونو بنویسه بعد اقدام

بسلامتی منم ۱شنبه وقت سونو کلومفین خوردم شما چی؟

فقط روزای تخمکگذاریم اقدام کردم چون براجنسیت مهم بود،خودم احساس میکردم جوش شیرین قبل اقدام نمیزاشت ب ...

منم جنسیت مهمه برام جوش شیرین و انجام نده منم نمیخوام انجام بدم بنظرم قبلش خودت ارضا بشی تاثیرش بیشتره

2738
چندماه اقدامی؟

۳ ماه 🤪 این اولین ماه ک همه چیو دقیق رعایت کردم یسری سرسری انجام دادم بعدش بلند شدم و ازین جیزا ولی این ماه میخوام جدی باشم ولی باز باید خدا بخواد

من اکراین ماه نشد ماه بعدمیرم عکس رنگی دیگه صبرندارم،بنظرتون چندوقت بعدازعکس رنگی نبایداقدام کرد؟

اتفاقا میگن بعد عکس رنگی اقدام کنی خیلی احتمالش زیاد من بجای عکس رنگی میرم دکتر نصر خودش همه چیو میگه تمام رحم و لوله هارو میبینه با سونو من با ی تیر دو نشون میخوام بزنم فولیکولمم بگه اقدام کنم

۳ ماه 🤪 این اولین ماه ک همه چیو دقیق رعایت کردم یسری سرسری انجام دادم بعدش بلند شدم و ازین جیزا ولی ...

پس مثل همیم ان شاالله جفتمون اینماه بشیم مامان دوتاگل پسر

.                                         
اتفاقا میگن بعد عکس رنگی اقدام کنی خیلی احتمالش زیاد من بجای عکس رنگی میرم دکتر نصر خودش همه چیو میگ ...

یعنی همون ماه که عکس رنگی انجام میدی مشکلی نیس اقدام کنی؟حتمامیرم

.                                         
یعنی همون ماه که عکس رنگی انجام میدی مشکلی نیس اقدام کنی؟حتمامیرم

ن مشکلی نیست ولی نترس عکس رنگی واسه اوناس ک خیلی وقته باردار نشدن ۴ ماه طبیعیه خواهرم تو سن ۲۰ ۸ ماه طول کشید بچه دار بشه الانن بچش ۱۴ سالشه ناز و خوشگل