2737
2734
عنوان

۵ روز تا اقدام💏🤰👪

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 27 پست

[QUOTE=107702419]بسلامتی منم ۱شنبه وقت سونو کلومفین خوردم شما چی؟[/QUOTE نه من قرص نخوردم

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼
منم جنسیت مهمه برام جوش شیرین و انجام نده منم نمیخوام انجام بدم بنظرم قبلش خودت ارضا بشی تاثیرش بیشت ...

عزیزم روزای تخمک گذاری و جوش شیرین و ارضا شدن واس پسر شدنه یا دختر شدن میشه بگی ینی یکم توضیح بدین من هیچی نمیدونم ؟؟؟

تازه باردار شدم و فقط تو هفته ای ک تخمک گذاری داشتم نزدیکی داشتم 

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی همون ماه که عکس رنگی انجام میدی مشکلی نیس اقدام کنی؟حتمامیرم

شوهرت آز داده؟ وون خیلی مهمه تو بارداریت

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕
2728
عزیزم روزای تخمک گذاری و جوش شیرین و ارضا شدن واس پسر شدنه یا دختر شدن میشه بگی ینی یکم توضیح بدین م ...

بسلامتی عزیزم میگن رحم قلیایی باشه و روزای تخمک گذاری اقدام کنی احتمال پسرزایی ۸۰٪ روز تخمک گذاری از خیلی چیزا میشه فهمید ولی دقیقش سونو فولیکول اگه فولیکول ۱۹ ب بالا باشه باید اقدام کرد قلیایی کردنم تو نت سرچ کنی همه چی هست منم اونجور یاد گرفتم الان واسه شما ک بارداری جنسیت همون ردز اول تشکیل شده و تاثیر نداره

اره مشکلی نداشت طبیعی بود چون جنسیت برام مهم بود دکتر براش کلومفین نوشت تحرکش کمی کم بود

خوبه پس ایشاا.. این ماه نتیجه بگیری و ی نی نی گل پسری خدا بهت بده 😘

بسلامتی عزیزم میگن رحم قلیایی باشه و روزای تخمک گذاری اقدام کنی احتمال پسرزایی ۸۰٪ روز تخمک گذاری از ...

میدونم عزیزم دیگ دخمل یا پسربودنش دست خداست واس من 😁

فقط جالب بود برام خاستم بدونم جریان چیه 

مرسی از توضیحاتت😘

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
2738
میدونم عزیزم دیگ دخمل یا پسربودنش دست خداست واس من 😁 فقط جالب بود برام خاستم بدونم جریان چیه  ...

قربونت بشم خدا نی نی تو حفظ کنه 💕💕💕

قربونت بشم خدا نی نی تو حفظ کنه 💕💕💕

😍❤️ممنون عزیزم 

ان شاالله ک شماهم ی  گل پسر کوچولو موچولو بیاد تو دلت😘❤️

😍❤️ممنون عزیزم  ان شاالله ک شماهم ی  گل پسر کوچولو موچولو بیاد تو دلت😘❤️

ممنون از دعای قشنگت 😘 اگه باردار شدم میام میگم