2737
2734
عنوان

۵ روز تا اقدام💏🤰👪

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 27 پست

[QUOTE=107702419]بسلامتی منم ۱شنبه وقت سونو کلومفین خوردم شما چی؟[/QUOTE نه من قرص نخوردم

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼
منم جنسیت مهمه برام جوش شیرین و انجام نده منم نمیخوام انجام بدم بنظرم قبلش خودت ارضا بشی تاثیرش بیشت ...

عزیزم روزای تخمک گذاری و جوش شیرین و ارضا شدن واس پسر شدنه یا دختر شدن میشه بگی ینی یکم توضیح بدین من هیچی نمیدونم ؟؟؟

تازه باردار شدم و فقط تو هفته ای ک تخمک گذاری داشتم نزدیکی داشتم 

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یعنی همون ماه که عکس رنگی انجام میدی مشکلی نیس اقدام کنی؟حتمامیرم

شوهرت آز داده؟ وون خیلی مهمه تو بارداریت

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕
2731
عزیزم روزای تخمک گذاری و جوش شیرین و ارضا شدن واس پسر شدنه یا دختر شدن میشه بگی ینی یکم توضیح بدین م ...

بسلامتی عزیزم میگن رحم قلیایی باشه و روزای تخمک گذاری اقدام کنی احتمال پسرزایی ۸۰٪ روز تخمک گذاری از خیلی چیزا میشه فهمید ولی دقیقش سونو فولیکول اگه فولیکول ۱۹ ب بالا باشه باید اقدام کرد قلیایی کردنم تو نت سرچ کنی همه چی هست منم اونجور یاد گرفتم الان واسه شما ک بارداری جنسیت همون ردز اول تشکیل شده و تاثیر نداره

اره مشکلی نداشت طبیعی بود چون جنسیت برام مهم بود دکتر براش کلومفین نوشت تحرکش کمی کم بود

خوبه پس ایشاا.. این ماه نتیجه بگیری و ی نی نی گل پسری خدا بهت بده 😘

بسلامتی عزیزم میگن رحم قلیایی باشه و روزای تخمک گذاری اقدام کنی احتمال پسرزایی ۸۰٪ روز تخمک گذاری از ...

میدونم عزیزم دیگ دخمل یا پسربودنش دست خداست واس من 😁

فقط جالب بود برام خاستم بدونم جریان چیه 

مرسی از توضیحاتت😘

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
2740
میدونم عزیزم دیگ دخمل یا پسربودنش دست خداست واس من 😁 فقط جالب بود برام خاستم بدونم جریان چیه  ...

قربونت بشم خدا نی نی تو حفظ کنه 💕💕💕

قربونت بشم خدا نی نی تو حفظ کنه 💕💕💕

😍❤️ممنون عزیزم 

ان شاالله ک شماهم ی  گل پسر کوچولو موچولو بیاد تو دلت😘❤️

😍❤️ممنون عزیزم  ان شاالله ک شماهم ی  گل پسر کوچولو موچولو بیاد تو دلت😘❤️

ممنون از دعای قشنگت 😘 اگه باردار شدم میام میگم