2737
2739
عنوان

بین دو راهی موندم

202 بازدید | 24 پست

من یک دختر نه ماهه دارم دیشب متوجه شدم با اینکه قرص جلوگیری میخوردم باردارم . 

شرایط سختی دارم دوری از خانواده و داشتن بچه ی کوچیک ....اما با این حال دلم راضی به سقط کردن نیست اما شوهرم برعکس من نظرش اینه که بچه رو سقط کنیم شوهرم مرد خیلی خوبیه فقط نگران آینده و تامین مالی زندگی....هست الان هم اصلا اصرار نمیکنه که سقط کن فقط نظرش رو میگه اینکه میبینم از این وضع ناراحته منم ناراحتم دلم میخواد راضی باشه بچه رو نگه داریم اینم بگم من فقط چهار هفته باردارم .....نمیدونم چکار کنم میترسم بچه رو نگه دارم بعدا شرایط زندگیمون سخت شه یا هر مشکلی پیش بیاد شوهرم بگه تو خواستی ....گیجم لطفا بجای نصیحت که چرا حامله شدی دلگرمم کنین . من جلوگیری میکردم واقعا خودمم باورم نمیشه باردارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وضع مالیتون چطوره؟

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

اگر  بچه دوم میخواستی در اینده نگهش دار اگر شرایط مطلوبی نداری و وجود این بچه مانع رشد  و تربیت بچه اول و پیشرفت زندگیت هست و همسرت راضی نیست سقط کن اما بدون سقط عواقبی داره ممکنه بچه دار نشی دیگه

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2740
دوست من باقرص ال دی باردار شد البته سرش کپسول خورده بود

من مارولین میخورم هرررر شب سر ساعت بدون یه ثانیه تاخیر مرتب

ولی خیلی نگرانم

کاش آدما تغییر نکنن.همیشه همونجور که بودن بمونن.