2733
2739
عنوان

بین دو راهی موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر وقت دقیق میخوردی ؟ از مارولین خبر داری که خوبه یا نیست؟

نمیدونم ولی فکر میکنم اشتباه من این بود بدون مشورت پزشک از دارو خونه خودم قرص میگرفتم بهتر بود از دکتر میخواستم بهم معرفی کنه

2728
خداروشکر خوبه ولی شوهرم میگه دخترمون خوشبخت کنیم هرچی داریم به همین یکی بیشتر برسیم

اگه خوبه نگران چی هستین پس؟ دو تا بچه پشت هم خرجشون کمتره نسبت به وقتی که فاصله سنی دارن.  با هم بزرگ میشن تموم میشه یکباره دردسرات.ولی خوب یه چند سالی پوستت کنده میشه. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
قرص ال دی  معمولی

ببین عزیزم الان این بحثو‌دیدم‌.‌

الان و این شرایط معلومه ک‌چطوریه نه اینده معلومه نه خرج و مخارجها . خیلیا دخلشون ب خرجشون نمیخوره و حقم داری ناراحت باشی . تو کوتاهی نکردی چون قرص میخوردی عزیزم.

امااا اومدم بهت بگم سقطش نکن . 

فک میکنی ی جنین چهارهفته ای رو میخای سقط کنی درصورتیکی اینطور نیست‌. 

تو نسلهای بعدی اون جنینم میکشی . 

و دریای از خون بپا میکنی بهتره نکنی .

و باروی باز هدیه خدا رو تحویل بگیری گل قشنگم.

2740
ببین عزیزم الان این بحثو‌دیدم‌.‌ الان و این شرایط معلومه ک‌چطوریه نه اینده معلومه نه خرج و مخارجها ...

بخدا خودمم دلم میخواد نگهش دارم اما شوهرم راضی نیست اینکه حمایتم نکنه تو دوران بارداری با یک بچه ی هشت نه ماهه اصلا چطوری میتونم تنها؟ من خونوادمم ازم دورن دست تنهام

بخدا خودمم دلم میخواد نگهش دارم اما شوهرم راضی نیست اینکه حمایتم نکنه تو دوران بارداری با یک بچه ی ه ...

ببین عزیزم ۱۸سال پیش خواهرم ناخاسته بود 

نمیدونی تو خونواده چ خبر بود همه گریه بعد ده سال مامانم ناخاسته باردارشده بود .گریه ها از ی طرف ناراحتی خودش از ی طرف تیکه های مردم ک دیگ هیجی. 

خلاصه مامانم ی لحظه بخودش اومد 

و جنگید براش و نگهشداشت 

نمیدونی الان چقد دستگیر مادرم ایناس همین دختربلای ناخاسته. 

توباشوهرت حرف بزن بگو چ اینو سقط کنیم چه ی نفر رو تو خیابون بکشیم فرقی نداره. 

گفتی شوهرت مرد خوبیه . 

خیلی تصمبم بزرگیه تو زندگیت.

اخرش چی . اخرش ک یکی دیگ میخاستی نمیخاستی بچه ت تنها باشه ک . 

پس قوی باش اونم انشالله بیاد خودشوهرت کمک حالت میشه قربونت برم مهرش سریع بدلتون میفته . اینا ک ناخاسته هستن خیلی عزیزن . 

تو باید ی زن قوی و متکی بخودت باشی .