2733
2739
عنوان

عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 40 پست

منم میخوام عمل کنم عکسم گرفتم ولی واسه عنل اقدام نکردم...خیلی خوب میشه اگه عمل کنم

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استخوانی که اصلا سخت نیست ولی گوشتیا میگن یکم درد داره بینی هم نیمه فانتزی و طبیعی هردو خوبه، بستگی ...

بینی من گوشتی بود اصلا درد نداشت. 

فقط گیج بودم از مواد بیهوشی

منم میخوام عمل کنم عکسم گرفتم ولی واسه عنل اقدام نکردم...خیلی خوب میشه اگه عمل کنم

من خیلی وقته تو فکرشم و البته برا س ماه بعد تحقیق میکنم حقیقتا یجورابی میترسم از عمل

2731
من خیلی وقته تو فکرشم و البته برا س ماه بعد تحقیق میکنم حقیقتا یجورابی میترسم از عمل

ن من اصلا نمیترسم دکترمم انتخاب کردم فقط ی کم تو هزینه ش موندم😢

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
برا غذا خوردن و دسشویی رفتن اولش خیلی سخته؟

عذا ک نا ۱ هفته فقط سوپ و ابمیوه و اب کله پاچه خوردم 

ن بابااااا منو ک ولم میکردن میدویدم ولی بهتره مراقبت کنی دیگه

با افتخار ؛ یک عدد ترکمن هستم .😊
2740
چقدر گفته کدوم شهر

تهران عمل میکنم دکتر صادقی....کارش حررررررررررف نداره

ترس نداره کلا 

راحت یه امپول تو آنژیوکت روی دستت میزنن و یک ثانیه بعدش میخوابی وقتی بیدار میشی عمل کردی و راحت شدی. 

البته یکم گیج و منگ هستی اونم به خاطر مواد بیهوشی هست. راه رفتن سخته که باید دستتو بگیرن. دماغت ممکنه زیر گچ بخاره. هیچ درد دیگه ای نداشت برای من 

عمل کردی من غضروفی و اینکه ی کوچولو استخون بالاش میخام باریکتر بشه الان نمیخام عمل کنم س ماه دیگه بع ...

آره عمل کردم، خودت با قطعیت نمیتونی بگی چیه بینیت منم فکر میکردم گوشتیم دکتر گفت استخوانی غضروفی هستم

یه چیزی که خیلی اذیتم کرد اون اوایل صورتم هم ورم داشت من نمیدونستم ،خیلی گریه میکردم که دماغم چقدر کوچولو شده الان هنوز دوماه نشده خیلی بهتر شده

اولا اصلا اهمیت نده به قیافه دماغت، بیرونم نرو بقیه تو ذوقت نزنن

عذا ک نا ۱ هفته فقط سوپ و ابمیوه و اب کله پاچه خوردم  ن بابااااا منو ک ولم میکردن میدویدم ولی ...

متاهلم اما اگر عمل کنم باید برم خونه مامانم اینا چون کسی نیست ازم مراقبت کنه . همش فکر میکنم اگر عمل کنم خیلی باعث اذیت مامانم میشم خیلی کارا باید بکنه برام ولی مثل اینکه تنها کار مراقب سوپ پختنه و اوردن ابمیوه درسته؟و برا درد هم مسکن

متاهلم اما اگر عمل کنم باید برم خونه مامانم اینا چون کسی نیست ازم مراقبت کنه . همش فکر میکنم اگر عمل ...

اره عزیزم ...خواهرشوهر من عمل کرد میگفت فقط روز اول یا دوم سخته...بقیه روزا خیلی عادی به کارت میرسی

2706