2410
2553
عنوان

عمل بینی

167 بازدید | 40 پست

سلام خانوم خوشگلا؟عمل بینی چقدر درد داره در حد چ دردیه کشیدن فیتیله چطور ؟بینی طبیعی بهتره یا نیمه فانتری.دکتر خوب شیراز کسی رو میشناسید هزینش چقدر میشه مرسی از راهنماییتون.مراقبت های بعداز عمل تا چند وقته و چ چیزاییه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
درد اصلااااا نداره بینی نیمه فانتزی طبیعی بعدا پشیمون میشی

عمل کردی ؟سیاهی دور چشم یا فیتیله ها ک تو بینی هست میکشن اینا ازارت نداد تا چ مدت نقاهت داره؟

عمل کردی ؟سیاهی دور چشم یا فیتیله ها ک تو بینی هست میکشن اینا ازارت نداد تا چ مدت نقاهت داره؟

اره ۵ ماهه . سیاهی داشتم یکم . ولی تا یه ماه فقط . بعد ده روزم ک دیگه خودم کارامو انجام دادم

با افتخار ؛ یک عدد ترکمن هستم .😊
2714

استخوانی که اصلا سخت نیست ولی گوشتیا میگن یکم درد داره

بینی هم نیمه فانتزی و طبیعی هردو خوبه، بستگی به سلیقت داره

کشیدن تامپون هم درد داره بالاخره ولی یه لحظه کوتاهه خیلی مهم نیست 

بعد 4 ماه هنوز یه سری مراقبتا ها داره ولی ورم بینی رو مخته. چون دیر میره ادمم عجول میشه

تا چ مدت باید چسب زد و اینکه راحت میتونی ب پهلو بخوابی یا هرچیزی بخوری .هنوز درد داره بینیت

تا چ مدت باید چسب زد و اینکه راحت میتونی ب پهلو بخوابی یا هرچیزی بخوری .هنوز درد داره بینیت

اصلا از روز اولم دردی وجود نداشت عزیزم.

الان که راحت میخوابم و فقط شبها چسب میزنم برای خواب

استخوانی که اصلا سخت نیست ولی گوشتیا میگن یکم درد داره بینی هم نیمه فانتزی و طبیعی هردو خوبه، بستگی ...

عمل کردی من غضروفی و اینکه ی کوچولو استخون بالاش میخام باریکتر بشه الان نمیخام عمل کنم س ماه دیگه بعد درسام اما دارم نظر سنجی میکنم ببینم اینکارو کنم یا ن

من اصلا کبودی نداشتم زیر چشمم یکم زرد شد اونم از دور اصلا مشخص نبود باید از نزدیک نگاهم میکردی که متوجهم میشدی. که زردی ها بعد از یک ماه کامل رفتن

2706