2733
2734
عنوان

عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 40 پست
اره عزیزم ...خواهرشوهر من عمل کرد میگفت فقط روز اول یا دوم سخته...بقیه روزا خیلی عادی به کارت میرسی

چ خوب .دکتر علی اکبر صادقی رو گفتی .من تا س ماه دیگه باید ی دکتر خیلی خوب شیراز پیدا کنم 

چ خوب .دکتر علی اکبر صادقی رو گفتی .من تا س ماه دیگه باید ی دکتر خیلی خوب شیراز پیدا کنم 

ن دکتر محمد صادقی....تو بیمارستان امام به اسم استاد صادقی معروفه...من دوتا از خواهرهای شوهرم پیشش عمل کردن واقعاااااا زیبا شده براشون....👌👌👌👌

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من در حال پرس و جو تحقیقم تا بچم یکم از اب و گل در بیاد و از شیر بگیرم و برم واس عمل من بینیم انحراف شدید داخلی داره در کنار عمل انحراف مبخوام زیباییم عمل کنم

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
ن دکتر محمد صادقی....تو بیمارستان امام به اسم استاد صادقی معروفه...من دوتا از خواهرهای شوهرم پیشش عم ...

هزینه عملش چنده

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
2728

دکتر امالی هم خوبه....البته اون فانتزی عمل میکنه...ولی صادقی خیلی زیبا و ی کم فانتزی و سربالا عمل میکنه...دکتر صادقی هیچ بینی رو خیلی فانتزی و سربالا نمیکنه

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
من در حال پرس و جو تحقیقم تا بچم یکم از اب و گل در بیاد و از شیر بگیرم و برم واس عمل من بینیم انحراف ...

منم دکتر که معاینه کرد گفت سپتوم دارم...انحراف تیغه داخلی....دقیق نمیدونم چقدره ولی فک کنم تو بیمارستان 5 تومنه کلینیک خیلی بیشتره

2740
منم دکتر که معاینه کرد گفت سپتوم دارم...انحراف تیغه داخلی....دقیق نمیدونم چقدره ولی فک کنم تو بیمارس ...

من معاینه داخلی شد م برام سی تی اسکنم نوشت اونجا دقیق مشخص شد حتی با اندسکوپیم گف انحراف داری فقد منتظر عملم ک ان شالله بهار عمل میکنم

من معاینه داخلی شد م برام سی تی اسکنم نوشت اونجا دقیق مشخص شد حتی با اندیکوپیم گف انحراف داری فقد من ...

ایشالا...ایشالا که با ی دکتر خوب عمل میشی و ی دماغ خوشمل بهت تحویل میده😂

ایشالا...ایشالا که با ی دکتر خوب عمل میشی و ی دماغ خوشمل بهت تحویل میده😂

ان شالله ارزومه