2733
2739

سلام 

اول از همه مرسی که آمدین به تایپیک من🙏🙏🙏

دوما:من خواهر شوهرم دانشگاه قبول شده از شنبه تا سه شنبه (حصارک کرج)دانشگاه میره؛بعد خواهر شوهرم میگفت سه شنبه که خواهرش آمده اون یکی خواهرا براش خوراکی اینا گذاشتن موقع رفتن.

میخوام بدونم رسمه و منم باید بزارم اینسری؟

در صورتی که ن جشنی گرفته شده ن دعوتی انجام شده،بعدش اگه رسمه پول بهش بدم یا چیزی بخرم؟

وضعیت خانواده همسرم متوسطه یعنی خودشون محتاجم نیستن.

پیشاپیش ممنون از راهنمایی همگیتون😘😘

خدایا خودمو دستو میسپارم کمکم کن 

ما برای دانشگاه این کارا رو نمیکنیم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خواهر شوهرم چهار سال پيش قبول شد 150 تومن داديم بهش.

ميتوني يه ساعتي عينك افتابي چيزي براش بخري

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
یا خدا چند سالته که فکر میکنی خوراکی گذاشتن تو کیف خواهرشوهرت رسمه😁😁🤔🤔🤔😆😆😆😆😆😆😆

عزیزم من نگفتم خوراکی گذاشتن رسمه گفتم باید این کار انجام بشه یا ن.

بعدشم ندونستن عیب نیس مسخره کردن عیبه

خوراکی دانشجو که رسم و رسوم خاصی نداره 

شمام یه مقدار هله هوله و میوه بده ببره پول واینجور چیزام پدرمادرش بهش  میدن اتفاقا کار خیلی خوبیم هست 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

والا دیگه لیسانس فکستنی چیه که رسم هم داشته باشه چهارسال دیگه میشینه خونه قشنگ غذا میپزه جارو میکنه لباس میشوره 😆😆😆😆😆😆😆

نه عزیزم.... نه کادویی بهش بده و نه خوراکی براش بذار... رسم نیس. کسی رو پررو نکن

خودمم فک میکنم خوبی های زیادم دیگرانو پرتوقع کرده

2706