2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خداااا ای حسرتتتتتتت😭😭😭😭

ای کاش زندگی دنده عقب داشت من جشنم همه چیش عالی بود ولی ارایشو مدل موم خوب نبود ارایشگر بدی رفتم ک مقصر خودمم😭😭😭😭بخدا خودم ارایش میکنم قشنگتر از عروسیمم همه هم میگفتن چرا بد شده حتی دوس ندارم فیلممو ببینم با اینک دوسال پیش بود

2731
بچه ها واسه عروسیم نمیخوام موهامو رنگ کنم سیاه زشته؟  چون الان همه عروسا رنگ میکنن

من سال ۷۸ عروسی کردم

اونسال بشدت مد بود هم رنگ‌کنن و هم لنز بذارن

اما من مشکی مشکی 

همون رنگ موهای خودم

خودمم خیلی دوست داشتم و دارم

من عروس ۷۸ هستم

دقیقا ۲۰سال پیش

عکس تاج و دسته گلم صفحه ۲ بود.خیلی کیفیت نداشت اما دوستان لطفشون زیاد بود و لایک کردن

دوست دارم لباسمم بذارم

خودم عاشق لباسم بود

توی اون روزهایز که همه لباسها پف پفی بودن،این لباس ساده زیبایی خاصی داشت

چقدر حسرت میخورم😔😔کاش زمان به عقب برمیگشت کااااش

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738
از  روی البوم گرفتم عزیزم من اونسال این لباسو ۳۰۰ خریدم تاجمو ۱۵۰ کرایه کردم

چه جالب دقیقا تاج منم همین شکل بود حالا من آرایشگرم بازش کرده بود عروسی تون چه سالی بوده ؟من نود و پنج بودم عکسم صفحه ۶۰

ای دلارامی که جان ما تویی بی تو ما یک نفس آرام نیست ...‌‌😍
چه جالب دقیقا تاج منم همین شکل بود حالا من آرایشگرم بازش کرده بود عروسی تون چه سالی بوده ؟من نود و پ ...

من ۹۴ عزیزم

اره هم مثل شما باز میشد هم این مدل دیگ خود ارایشگر اینجور درست کرد ولی من دوست نداشتم مدل موهامو

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️
من ۹۴ عزیزم اره هم مثل شما باز میشد هم این مدل دیگ خود ارایشگر اینجور درست کرد ولی من دوست نداشتم م ...

نه اتفاقا خیلی خوب درآورده بسته تاج بیشتر خودشو نشون داده تا بازه من ..من یادمه دویست حساب کرد برام گرون انداخت بهم ...خوشبخت باشی عزیزم 

ای دلارامی که جان ما تویی بی تو ما یک نفس آرام نیست ...‌‌😍
گلم زری جون میگه عسل ماجرا سیاهدانه هستش وچون نمیشه تنها خوردش میگن با عسل یا خرما .حتما هردوتون ۶ما ...

مشکل شوهرم جوری هست که غیر ممکنه طبیعی باردار بشیم.غیر از اینکه معجزه ای بشه.ما قطعا باید با میکرو باردار بشیم.خودم عسل و دارچین و عسل و سیاهدانه میخورم که تخمکام کیفیتشون بره بالا.شوهرم از بس گرمیجات خورد و هیچ فایده ای نداشت الان هم من انگیزه مو از دست دادم هم شوهرم.

خدایا شکرت  
2706