2737
2739
اینم حلقه ازدواجم که بی نهایت عاشقشم😍😍

خیلی قشنگه

خاصه مبارکت باشه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تاجت خیلی خوشگله ازلباس عروست عکس میزاری؟؟

ممنون گلم فقط همین عکسو تو گوشیم دارم اونم نصفست

لباسم خیلی قدیمیه حریره ولی من خیلی دوسش داشتم.

اگ عکس گزاشتم در جواب پستت میزارم ک ببینی

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️
2731

هیچیشو!

از عروسیم دل خوشی نداشتم

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
اینم لباس عروسم ،تاج روز کلیپم با آرایشم و موهام با هم فرق داشتن الان مدل تاج کلیپمو ندارم که بفرستم ...

شبی جونم چ کرده همرو دیوونه کرده 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2740
ممنون گلم فقط همین عکسو تو گوشیم دارم اونم نصفست لباسم خیلی قدیمیه حریره ولی من خیلی دوسش داشتم. ا ...

منم حریر دوست دارم ازلباس عروس پف دار یالباسهای آستین دارمخصوصاًآستین توری بدم میاد😁

اینم دسته گل و لباس من عروسیمون ۷ سال پیش بوده

منم اردیبهشت ۹۴ عروسی کردم ، لباسم مث لباس شما بود

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706