2733
2739
عنوان

حملات پانیک (حمله اضطراب و ترس ناگهانی)

| مشاهده متن کامل بحث + 172037 بازدید | 454 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سردیجات نخورید. ناراحتی و فکر کردن زیاد بدتر میکنه. تنهایی اصلا خوب نیست. یه سرگرمی برای خودتون پیدا کنید. زیر نظر پزشک دارو مصرف کنید. خودمم پانیک دارم اینارو رعایت میکنم خیلی بهتر شدم

سردیجات نخورید. ناراحتی و فکر کردن زیاد بدتر میکنه. تنهایی اصلا خوب نیست. یه سرگرمی برای خودتون پیدا ...

بله درسته 

ولی زمانی که دارو رو قطع میکنیم بعد یه مدت دوباره برمیگرده 

باید ریشه کن بشه تا دیگه نیاد این حملات

من خودم ۱۵ سال درگیرشم 

زیرنظر پزشک و دارو و همه چی 

ولی برمیگرده متاسفانه 

راه در جهان یکی است و آن راستی است ✔
2742
منم تازه قرص هامو شروع کردم از بیرون رفتن وحشت دارم وقتی میرم بیرون چند قدم که راه میرم همش فکر میکن ...

سلام عزیزم شما الان خوب شدین؟ منم سه چهار ساله به این بیماری مبتلا شدم مثل شما از بیرون رفتن میترسم وقتی بیرون میرم پاهام بی حس میشه احساس میکنم ممکنه هر لحظه غش کنم بخاطر همون کل زندگبم مختل شده حتی مجبور شدم ترک تحصیل کنم😔کل آرزوهام دارن نابود میشن میشه اگه خوب شدین بگین چجوری خوب شدین چیکار گردین میدونم تاپیک قدیمیه ولی اگه خوندین خواهشا جواب بدین🙏

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تره کارم از گریه گذشته به آن می خندم..!
2738
میشه کمک کنید

سلام 

بله خواهش میکنم 

من الان حدود ۵۰ روز میگذره و ۹۹ درصد از حمله ها رفع شده و بدنم آرومِ آرومِ خدا رو شکر 

و همچنان درمان و ادامه میدم تا درمان قطعی که برنگرده 

راه در جهان یکی است و آن راستی است ✔
میشه کمک کنید

سلام دوست عزیز. اگه به بیماری پانیک مبتلا هستید در کنار مشاوره با پزشک مغز د اعصاب و یا اعصاب و روان میتونین از مشاوره های تغذیه ای و سبک زندگی طب سنتی هم هم استفاده کنید البته با مراجعه به پزشک متخصص طب سنتی نه فروشگاه ها و عطاری ها 

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
منم کرونا گرفتم و تو قرنطینه رفتیم شهرستان بی امکانات بعد دوهفته از شروع کرونا که دیگه بهبودی حاصل م ...

عزیزم شما دیگه پانیک و اضطراب ندارید؟ چه داروهایی خوردید من از عوارصش نیترسم و نهوردم

سلام شاداااااان جان هیپنوتیزم میتونه ۱۰۰درصد به درمان این بیماری کمک کنه؟ من حدود یه ساله دارم دار ...

شما مشکلتون با دارو حل شد؟ میشه منم راهنمایی کتید چطور خلاص شدید از پانیک

کاش پیش یه مشاور تغذیه بری عزیزم. . منم قندم افت میکنه و عاشق شیرینیجاتم. و وزنمو همینا زیاد کرده

شما تونستید از پانیک راحت بشید..تاپیکتون قدیمیه اما خواستم یه کمکی بگیرم 

2706