2737
2734
عنوان

فرهنگ هدیه گرفتن از همسر

284 بازدید | 17 پست

منبع »   کانال ایده ی خانم های قررررری
نظر بدید
وقتی شوهرت بهت یه هدیه ای میده؛🎁

قبل از باز کردن اون هدیه هم کلی خوشحالیتو نشون بده؛

نه فقط بعد از این که هدیه را باز کردی و فهمیدی داخلش چیه...

اینجوری نشون میدی که 👈من همینکه تو بهم هدیه دادی خییییلی برام ارزشمنده و خییییلی بابتش خوشحال شدم،حالا داخلش هرچی که میخواد باشه...

وقتی شوهرت بهت یه هدیه ای میده؛🎁
حتی اگر زشت بود
حتی اگر خوشت نیومد
حتی اگر از نظرت کم ارزش بود
ولی؛؛؛؛
به هیییییچ عنوان نزن تو ذوقش...

حتی جلوش استفاده بکن از هدیه ش
و ازش تشکر کن

چه بسیاااار مردهایی که به خاطر همین رفتار زن دیگه هیچوقت واسش چیزی نخریدن
چون معمولا مردا وقتی تو یه موضوعی احساس شکست بکنن دیگه شاید سراغ اونکار نرن.

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر من وقتی میخواد هدیه بده عین ندید بدیدا ففط چشمم به دستشه ذوقم نمیکنم تا نبینم آدم ذوقش نمیاد خب 😅

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

به اندازه ای که از خانومای قری متنفرم از هیچ کسی متنفر نیستم

ی مشت ادم که گدای محبتو توجه اند که احساساتشونم ساختگیه

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
2740

همسر من بلد نیست هدیه دادن همش میگه خودت بگو بخرم همین چند روز پیش تولدم بود اوند منو برد بازار گفت هر چیزی دوست داری بخر منم دیدم بارونی ندارم بارونی خریدم که البته خودش انتخاب کرد سلیقه اون بود نشون داد منم خوشم اومد تنم کردم رنگشو انتخاب کردم خریدم 😕

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
به اندازه ای که از خانومای قری متنفرم از هیچ کسی متنفر نیستم ی مشت ادم که گدای محبتو توجه اند که ا ...

سلام خدمت دوستان گلم خواستم یه تجربه رو در اختیارتون بزارم دوست های عزیزم هیچ موقع از دوست داشتن شوهرتون سوءاستفاده نکنید.
من وآقایی سر یه موضوع بحثمون شد ومقصر هم آقا بودن بعد بهش پیام دادم که دیگه دوستت ندارم اونم در جواب نوشت با من این کار رو نکن فکر این که دوسم نداشته باشی دیونم میکنه ومعذرت خواهی کرد البته چند دفعه منم خواستم ناز کنم تا به اشتباهش قشنگ پی ببره ولی فرداش که بازم حضوری معذرت خواهی کرد گفت از احساس من نسبت به خودت سواستفاده نکن چون اگه به دوریت عادت کنم دیگه کردم نمیشه کاریش کرد .

این تجربه ی خوبی برای من بود که :

اول خیلی بیش از اندازه موضوع رو کش ندم
ودوم این که نذارم شوهرم به کمبود من عادت کنه همیشه تشنه ی خودم نگهش دارم

ادمین : #قهر طولانی چیزی جز ضرر نداره

این تجربه ی یکی از کاربرهاست           >   خوب ه که        چیزهای خوب هم توش داره هااااا   شما به اونهایی که دوست نداری توجه نکن

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
فردا تولدمه دعا کنید یادش باشه هدیه پیشکش

یه یکی قایمکی بگو یادش بیاره         به یکی از فامیل های خودش که باهات خوب ه
مردها مشغله شون زیادهه       معمولا یادشون نمی مونه         >  به گرم موندن زندگیت  کمک کن      خیلی هم سخت نگیر

سلام خدمت دوستان گلم خواستم یه تجربه رو در اختیارتون بزارم دوست های عزیزم هیچ موقع از دوست داشتن شوه ...

این تجربه های احمقانرو منه ۱۶ ساله میدونم نیاز نیست 

که مداوم تکرار شه 

ادم اگه عقل داشته باشه خودش باید ها و نباید هارو تشخیص میده 

نیاز به این ایده ها نداره 

نیاز به اینکه بهش گفته بشه فلان کن بهمان کن نداره 

مرد اگه مرد باشه زن هم زن میشه 

درکل بنظرم رک و راست این کانال ها تخریب شخصیتی زنان رو دارن 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
یه یکی قایمکی بگو یادش بیاره         به یکی از فامیل های خودش که باهات خوب ه مرد ...

بابام یادشه الان زنگ زد تبریک گفت با بابام همکاره شاید بهش بگه نمیدونم حالا خودش یادشه یا نه

خدایا میدانم که میبینی...
این تجربه های احمقانرو منه ۱۶ ساله میدونم نیاز نیست  که مداوم تکرار شه  ادم اگه عقل داشت ...

سن ت کمه        ان شالله بزرگتر که بشی    چیزهای بیشتری متوجه میشی که  همیشه همه چی انقدر ساده نیست که تو میگی
با احترام.

2706