2733
2734
عنوان

مامانای بهار 99 لطفا همگی بیایین 🤰👶

9892 بازدید | 441 پست

سلام لطفا بیایین دورهم جمع باشیم و از تجربه هم استفاده کنیم لطفا مشخصاتتون مثل من بگید... 

25 ساله فرزند دوم آخرین پری 2 شهربور فرزند اول 1 سالو 10 ماهشه لطفا یجوری پربازدیدش کنید تا همه بیان دورهم باشبم بوس به کله هاتون 💋💋💋💋💋

داشتیم وزن کم میکردیم فهمیدیم بارداریم. 💋💞خداروشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خوش به حالتون منم اگه نی نی داشتم خرداد می امدم تو بغلم

این تیکر واقعی بود تا وقتی فهمیدم نه چهارهفته ام نیس باردار نیستم و ی اشتباه بود ی اشتباه که با احساستم بد بازی شد چقدر روز سختی بود اون روز ۱۷خرداد گفتن میاد تو بغلت ولی نمیاد نمیاد😭😓😔برا مادرشدنم دعا کنید
2728
گردو و انگور بده بخورم؟؟ 

نه چرا فقط اخراش میگن انگور گرمه کمتر بخورین

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
وای خوش به حالتون منم اگه نی نی داشتم خرداد می امدم تو بغلم

انشالله بزودی میاد عزیزم شاید میخوای تابستونی بشه

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
😁😀😀😀 سلام ۲۱ سالمه بچه اولمه  اخرین پری هم ۵ مرداد بوده الانم ده هفتمه

بسلامتی عزیزم ایشالا خوش قدم باشه 

داشتیم وزن کم میکردیم فهمیدیم بارداریم. 💋💞خداروشکر
2738

۲۵ سالمه بچه اولمه اخرین پری هم ۱۷خرداد بود بهم گفتن ۲۴اسفند میاد ولی دوسدارم اول فروردین بیا 😁

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2706