2733
2739

هیچی بشین رانندگی کن تا رانندگی نکنی نمیتونی ترسو بذاری کنار ک از جاهای خلوت شروع کن کم کم برو تو شلوغی 🙂

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رانندگی نکن اگر فوبیا داری چون میزنی چند تا خانواده رم بدبخت میکنی،بیابونی جایی رفتی با شوهرت بشین،هر موقع دستت راه افتاد درست ریخت تو خیابون ای خلوت کم کم بعد ارتقا بده خودتو

2728

خانمی رانندگی اصلا ترس نداره فقط باید مواظب باشی 

اگه بترسی اونقد حواست جای ترست هست که نمتونی تسلط داشته باشی

اول از جاهای خلوت و زمانی که ترافیک کمتر هست بشین و بعد هم که یکم ترست کمتر شد برو جاهای شلوغ که بخواد با ترمز و کلاج زیاد درگیر بشی اینطوری همه چی دستت میاد

منم شدید میترسم، حتی میترسم جلو کنار راننده بشینم 

خیلی بده واقعا، 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2738

منم خیلی خیلی میترسیدم.جاهایی که نزدیک خونمون بود میرفتم ولی مرکز شهر اصلا.ولی این دو روز که شوهرم بستری تو بیمارستان همه جا مجبور شدم رفتم.

یکم ترسم کمتر شده خدارو شکر

منم خیلی میترسیدم رفتم تمرین ۱۲ جلسه یک تومن خرج کردم

شوهرم رفت شهر دیگه مجبور شدم بشینم تنهایی الان همه جا میرم ترسمم خداروشکر ریخته

شوهرم خیلی خوشحاله

اون یک تومن جلوگیری کرد از یک خرج و خسارت بزرگتر

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!