2752
2734
عنوان

زندگی من خیلی سخت گذشت ولی گذشت

| مشاهده متن کامل بحث + 4380 بازدید | 171 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم داستان😁اقا چرا بعضیا مثلا به جای "و" میان" ا" میزارن...مال لهجه کدوم شهره؟مثلا منو میگن منا🙄

لهجه اصفهانیها که هست حالا شاید جای دیگه هم باشه

من دوست اصفهانی زیاد دارم 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
2731
الان با محمد خوشبختی؟ دوستت داره همچنان؟ تا حالا شده گذشتتو بیاره جلو چشمت؟

با محمد عاشق همدیگه ایم با اینکه کاره و سرش شلوغه تا شب چهار پنج بار زنگ میزنه و کلی قربون صدقم میره همشم از قول میگیره و همیشه مال خودمی هیچ وقت تنهام نزاری همش میگه ترس از دست دادنت دیونم میکنه.محمد خیلی زود  عصبانی میشه چندباری هم منت گذشته رو گذاشت سرم وقتی دید بادحرفش داغون میشم دیگه چیزی نگفت  تنها خصلت بدش همین زود جوش بودنشه

علی یه مار زخم خوردست ازش دوری کن زندگیتو از هم نپاشه

باورت میشه الان نزدیک یک سال نیمه دامادمون شده ولی من اصلا ندیدمش .نمیدونم ببینمش عکسالعملم چیه.

محمدم همینو میگه .میگه اون هدفش تویی اومده ب تو زخم بزنه ب خانوادمم گفته علی رو صد متری زنم ببینم خونش پای خودشه.علی خیلی از محمد میترسه جوری ک اسمش بیاد رنگش میپره ولی اون ذاتش خرابه آخه اوایل ازدواجمون ب محمد گفته بود دوباره دلشو ب دست میارم همون موقع محمد علی رو انقد زده بود ک تا چند وقت نمیتونست راه بره

دلم برای شوهرت میسوزه. کاش قدرشو بدونی

من عاشق همسرمم خودم خیلی دلم بحالش میسوزه بیچاره خیلی اذیت شد داداشم همیشه میگه قدرشو بدون مرد خوبیه‌.از نظر پوشاک و خوراک هم  هیچ چیزی واسم کم نمیزاره هر چی بخوام کافیه ب زبون بیارم میخره