2733
2739

من نزدیک ب سه سال سزارین کردم همیشه مواظب بودم باردارنشم وازبعدش پریودام ۴یا۵ روزجلومیافتاد ماه قبل ۱۷ بوداین ماه باید۱۲ میشد.۳ یاچهارباررابطه محافظت نشده داشتیم فقط یکبارشوقرص خوردم بقیه رونه.

الان پریودنشدم بی بی گزاشتم منفی بود ایاامکان بارداری هست؟باپریودی ک نامنظم هست  وبی بی چک منفی

یه پسردارم عاشقشم میخوام واسش یه آجیه نازبیارم.ایشالله خداقسمت کنه .صلوات بفرستید.ممنون😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا؟بی بی چک گزاشتم منفی شده

بی بی چک خیلی وقتا طرف باردار هست منفی میشه ....همیشه درست نیست ...آزمایش بدید ...استناد به بی بی چک نکنید ..چون من از نزدیکانم دقیقا 2 ماه بی بی چک منفی میشد ..اما پریوداش نامنظم شده بود رفت دکتر ..باردار بود ..

میخوای باردار نشی چرا ۴ بار رابطه محافظت نشده داشتی؟

شوهرم میخواسته من نه حتی بحثمون شدولی میخواد 

یه پسردارم عاشقشم میخوام واسش یه آجیه نازبیارم.ایشالله خداقسمت کنه .صلوات بفرستید.ممنون😘
2740
بی بی چک خیلی وقتا طرف باردار هست منفی میشه ....همیشه درست نیست ...آزمایش بدید ...استناد به بی بی چک ...

واقعا یعنی میشه؟

بله ...دکتر هم برید بپرسید بهتون میگه که باید عدد بتا و آزمایش بدید ..چون بی بی چک 100 درصد نیست هیچ ...

تاشنبه وایمیسم بعدمیرم ازمایش میدم مرسی عزیزم

امیدوارم ازونا نباشه که هم خدا رو بخواد هم خرما. بعدش اگه باردار شدی انتظار نداشته باشه مشقت سقط هم ...

نه خداروشکرسقط نه.وقتی خودش میخواد حرف سقط ونمیزنه دیگه من یکم شرایط روحیم نامساعده یه مدت میخواستم فعلابهتربشم بعد ب بچه فکرکنم