2737
2739
عنوان

پریودم ولی خون نمیادچیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3761 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم تخم شوید میریزم تو تخم مرغ و خاگینه میکنم میخورم هم خوشمزس هم برای پریودی عالیه از زعفرونم ب ...

همون شوید بخوریم چجوریه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
خب دیگه ابکی یاسفیدمایل به ابکی هردوتخمکگذاریه اقدامی

تو مجردا اینجور نیس?من مجردم اصن ترشح ندارم ولی تازه پریودم تموم شده مثه سفیده بود😱با عرض پوزش

خوبیاتون مثل بخاری ماشینه خوبه ولی حال بهم زنه.. والا  
2728
نه تخمک گزاری نیست اگه مثلا پریود شما ۲۸ روزه باشه ۲۸ تقسیم بر دو میشه شانزده. ۱۶ روز بعد از اولین ...

پس ب نظرتون چیه؟ برم دکتر؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
نمیدونم ما تخم شوید میخوریم واقعا خوبه 

بگم تخم  شوید میخام از عطاری یه جوریه اسمش

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2740
مواد غذایی نامناسب و طبع سرد...تا جایی میتونید طبع گرم بخورید من خودمم تنبلی و کیست دارم جوری ک 3 ما ...

من دو روز مونده ب پریودیم رفتم سونو گفت تنبلی داری .مجردم.پریودام نامنظم بود.من زیاد جدی نگرفتم تنبلی رو گفت تخمدانات از حد طبیعی بزرگتره😓

خوبیاتون مثل بخاری ماشینه خوبه ولی حال بهم زنه.. والا  
من دو روز مونده ب پریودیم رفتم سونو گفت تنبلی داری .مجردم.پریودام نامنظم بود.من زیاد جدی نگرفتم تنبل ...

خب جدی بگیر بعدا برای بارداریت مشکل سازه ولی خب الان اکثرا دارن و حل میشه با دارو

2706