2733
2734
عنوان

بیشعوری تا چه حد

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 56 پست
بهشون بگو ...خونه منم قانون داره ساعت ۷ ب بعد دوستام زنگ نمیزنن  ...گفتم پیام بدین ...شوهرت مهم ...

بنده خدا ۶ تماس گرفت

انقدر حرصم میگیره.بخدا کم مونده گریه کنم

باور کن شاید دو هفته میشه بهاشون صحبت نکردم.مشتاق صحبت باهاشون نبستم امااینکه شوهرم منو خورد کرد برام گرون تموم شده

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه نکنیااااا زشته...یه مسله ب این کوچیکو بزرگ نکن

راستش میترسم..چون نمیدونم چی میشه..ولی کیدونم خیلی بد میشه...چون من میدونم چه حسیه.بارهامنو شکونده با این کارش

یه موقع با کسی داری صحبت می کنی و شوهرت حرف نزد بهش بگو خوشحالم کردی و بهت افتخار می کنم که حرفی نزد ...

بخدا تابحال نشده که نگنه

من یه وقتایی گوشیمو بر میدارم میرم حیاط تا آبروم نره.اونم بعد دو دقیقه داد میزنه کیه؟

2728
بابای منم همین طوری بود وقتی گوشیش زنگ میخوره من و داداشم عمدا دعوا میکنیم جیغ میزنیم مامانم خوشال م ...

گوشیه خودش زنگ بخره تلوزیونو لال میکنه هیچ.میره تو تراس🤣

عزیزم اینجور مردا فقط میخوان ک خودنمایی کنن ینی ی جوره میخوان طرف بفهمه ک هستن خودشونو بالا میگیرن ی ...

آره دقیقا

بهش یه بار گفتم باشه تو هم هستی😂

2738
خیلی خب شما هم خیلی با سیاست و دلبری های زنانه بهش بفهمونید که همش حواسش به تلویزیون نباشه.چرا یکم ل ...

این که خوراکمه😊☺اونم میپسنده و حال میکنه

اما به دوستام احساس میکنم حسادت داره

سه تا از مامانای همکلاسیه پسرمند که یکیشون دیگه نمیزنگه.فهمید چند بار

یکیشون دوهفته سه هفته در میان😔

گوشیه خودش زنگ بخره تلوزیونو لال میکنه هیچ.میره تو تراس🤣

یه جوری صدا بده صدات بره بیرون.بابام بالای پشت بوم هم ک بره صدامون میاد...بیتربیتم خودتی .خنک میشیم از ته دل  

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
نترس جواب این کاراشو بی جواب نذار کم بیاری بیشتر سوارت میشه بیشتر صداش میره بالا بیشتر نابود میشی کا ...

👌👍😘

این که خوراکمه😊☺اونم میپسنده و حال میکنه اما به دوستام احساس میکنم حسادت داره سه تا از مامانای هم ...

مهم نباشه برات بچسب ب همسری و گل پسرت هیچکس ب اندازه خانواده عزیز نیست و مهم  نباشه برات❤

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
بهش یه جوری بفهمون ک ناراحت شدی ی کاری کن بفهمه تا پشیمون شه

بعدش میفهمه اما طوری برخورد میکنه انگار الان من بودم داد میزدم

با مادرت صحبت می کنی حرف می زنه؟

نه اصلا

فقط بااون بنده خداها که یکیشون دیگه نمیزنگه

یکیشونم کار درسی باشه میزنگه

بخدا صحبتامونو گوش میده