2737
2734
عنوان

بیشعوری تا چه حد

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 56 پست
یه جوری صدا بده صدات بره بیرون.بابام بالای پشت بوم هم ک بره صدامون میاد...بیتربیتم خودتی .خنک میشیم ...

وای دارم حال میکنم باهات😂🤣

دمت گرم تازه نیشم باز شد

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.
مهم نباشه برات بچسب ب همسری و گل پسرت هیچکس ب اندازه خانواده عزیز نیست و مهم  نباشه برات❤

مرسی عزیزم

اینو واقعا راست میگی😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دارم حال میکنم باهات😂🤣 دمت گرم تازه نیشم باز شد

قربونت ...راهکارای دیگم خاسی در خدمتم

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
2728

الانم بابام داره حرف میزنه من برم بیام    

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
نه اصلا فقط بااون بنده خداها که یکیشون دیگه نمیزنگه یکیشونم کار درسی باشه میزنگه بخدا صحبتامونو گ ...

پس بعد از صحبت مادرت ازش تعریف کن که حرفی نزده که ناراحت بشی، این سیاسته و تاثیرشو زیاده. 

بعد از هر صحبت کردن با مادرت یا مادرش یا هر کی حرفی نزد ازش تعریف کن.

مرسی عزیزم اینو واقعا راست میگی😘

فدات گلم از بهترین ها و همیشگی های زندگیت لذت ببر ن از ادمهای گذرا باور کن دوسال دیگه مدرسه پسرت را عوض کردی اونها شما را فراموش میکنند و اونوقت میبینی ارزش این را نداشتند ک بخاطرشون دلخوری ایجاد بشه بین خودت و همسرت❤

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
 قربونت ...راهکارای دیگم خاسی در خدمتم

فدات😘😘😘😘وای هنوز دارم میخندم

خوبه تو اتاقم شوهرم نمیبینه.وگرنه یه چیزی میگفت😁😍

2738
پس بعد از صحبت مادرت ازش تعریف کن که حرفی نزده که ناراحت بشی، این سیاسته و تاثیرشو زیاده.  بعد ...

اره خدا کنه جواب بده🙏😍

مرسی عزیزم    اروم شدم    داشتم میسوختم ار حرص

انقدر خودمو خوردم تو این چند ساعت