2733
2734
عنوان

بیشعوری تا چه حد

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 56 پست
بخدا انقدر خجالت کشیدم

خیلی بی ادبانه ست رفتارش حتی برادر کوچیک منم میذونه وقتی کسی حرف میزنه خوب نیست با صدای بلند حرف بزنه و بهتره صدای تلویزیون رو کم کنه 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
بابا اونا زنگ میزنن منم اهل دوست بازی نیستم بخدا اونم چی بشه بزنگن

بهشون بگو ...خونه منم قانون داره ساعت ۷ ب بعد دوستام زنگ نمیزنن  ...گفتم پیام بدین ...شوهرت مهمه یا دوست؟؟،اگرم به موقع زنگ زدن شوهرت خونه بود  جواب نده وقتی رفت تماس بگیر

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هم کار ایشون اشتباهه هم شما،این برداشت را داشته باشید که همسرتون نمیخوان ثانیه ای از این کنار ...

اون همش کنترل بدسته

زیاد حرف نمیزنه که

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.
تابحال جرات نکردم نمیدونم اگه منم این کارو بکنم اون برخوردش چجوریه؟

عه نکنیااااا زشته...یه مسله ب این کوچیکو بزرگ نکن

2731
عزیزم خودتو گول نزن همسرت مرد خوبی و در اولویت به دوستات بگو وقتی همسرت خونه است زنگ نزن و بدونن اون ...

روم نمیشه احه باهاشون راحت نیستم

نمیتونم بگم شوهرم ناراحت میشه

بابای منم همین طوری بود وقتی گوشیش زنگ میخوره من و داداشم عمدا دعوا میکنیم جیغ میزنیم مامانم خوشال میشه

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
2738
روم نمیشه احه باهاشون راحت نیستم نمیتونم بگم شوهرم ناراحت میشه

نگو شوهرم ناراحتومیشه بگو دستم بنده  فردا زنگت میزنم

اون همش کنترل بدسته زیاد حرف نمیزنه که

خیلی خب شما هم خیلی با سیاست و دلبری های زنانه بهش بفهمونید که همش حواسش به تلویزیون نباشه.چرا یکم لوس کردن و دلبری کردن چاشنی خواسته هاتون نمیکنید!!!!

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

نترس جواب این کاراشو بی جواب نذار کم بیاری بیشتر سوارت میشه بیشتر صداش میره بالا بیشتر نابود میشی کاری کن ک بفهمه ی جاهایی اون باید بهت احترام بزاره ی جاهایی شما به اون نزار فک کنه هرجور خواس میتونه باهات رفتار کنه بزار بفهمه ارزشت بالاس..واسه خودت ارزش قائل شو

خیلی بی ادبانه ست رفتارش حتی برادر کوچیک منم میذونه وقتی کسی حرف میزنه خوب نیست با صدای بلند حرف بزن ...

کاش بفهمه که من چه حس بدی دارم وقتی میفهمم دوستم فهمیده و نمیخواد بروم بیاره

تابحال جرات نکردم نمیدونم اگه منم این کارو بکنم اون برخوردش چجوریه؟

بگو اگه تو خوشت نمیاد دوستام زنگ بزنن منم خوشم نمیاد دوستای تو زنگ بزنن به همین سادگی 

سخـت به دست بیاین تا ســاده از دست نرین 😁
2706