2737
2739
عنوان

برای هر حاجت مختلف اذکار اسماءالحسنی مخصوص

| مشاهده متن کامل بحث + 22853 بازدید | 120 پست

107- ماعون :

همانند کسی شدن که نماز و روزه اش مورد قبول خدا قرار گرفته-محاسبه نشدن در قیامت –بخشوده شدن گناهان –محافظت

108- کوثر:

از حوض کوثر سیراب شدن –هم صحبتی با رسول خدا –اعطای پاداش –دیدن پیامبر در خواب

109- کافرون:

رسیدن به ثواب تلاوت ربع قرآن –از شرک مبّرا شدن –بخشیده شدن گناهان او پدر و مادر و فرزندانش –سعادتمند شدن شهید مردن و شهید بر انگیخته شدن دور ماندن از گزند شیطان –در امان ماندن از وحشت قیامت –حفظ در هنگام در خواب –بر اورده شدن حاجات

110- نصر:

پیروز شدن بر تمام دشمنان –بر انگیخته شدن با کتاب ناطق –پناه از گرمای دوزخ و آتش جهنم -به بهشت رفتن –گشوده شدن درهای خیر و برکت در دنیا-استجابت حاجات – ثواب کسی که در رکاب پیامبر ودر فتح مکّه بوده – پذیرفته شدن نماز در درگاه الهی

111- لهب(مسد):

تنفر از ابو لهب –تسکین درد شکم در پناه خدا بودن

112- اخلاص (توحید):

بخشوده شدن گناهان پنجاه سال –اعطای خیر در دنیا و آخرت - بخشیده شدن گناهان او پدر و مادر و فرزندانش –پس از مرگ فرشتگان و جبرئیل بر بدن او نماز می خوانند-در امان بودن از بدیهای مردم-رفع بیماری شر و زور –پذیرفته شدن توبه –حفاظت از او –گناه نکردن –همچون تلاوت یک سوم قرآن و تورات وانجیل و زبور بودن –در امان بودن مال و ثروت –دور شدن فقر از خانه –تلاوت آن مانند تلاوت تمام قرآن است –نجات از عذاب دوزخ خدا دوستار او خواهد بود –حافظ در برابر هر آفت و بلا بودن –تسکین درد شکم –اعطای پاداش –پیروزی بر دشمنان

113- فلق:

در امان بودن از درد و بیماری –در امن بودن از بیماری کودکان و بیماری تشنگی و بیماری معده –محفوظ و سالم ماندن تا زمان مرگ –پاداش همچون کسی که حج واجب و عمره نموده و روزه گرفته مقرر داشتن دفع چشم زخم و بدی ها و بلایا- رسیدن به پاداش بزرگ همانند کسی که در مکه روزه گرفته بودن

114- ناس:

در امان بودن از درد بیماری - امن بودن از بیماری کودکان و بیماری تشنگی و معده –در امان و حفظ خدا بودن –در امان بودن از گزند جنیان و وسوسه –پذیرفته شدن نماز .

🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه چیزی نداری برای نماز صلح بیدارمون کنن؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728
عزیزم یه چیزی نداری برای نماز صلح بیدارمون کنن؟

امام صادق (علیه السلام) می فرماید: «هیچ کس نیست که (آیه) آخر سوره کهف (قلْ إِنَّما أَنَا بَشَرٌ مِثْلکمْ یوحى إِلَیَّ أَنَّما إِلهکمْ إِلهٌ واحِدٌ فَمَنْ کانَ یَرْجوا لِقاءَ رَبِّهِ فَلْیَعْمَلْ عَمَلاً صالِحاً وَ لا یشْرِکْ بِعِبادَهِ رَبِّهِ أَحَدا) را هنگام خوابیدن بخواند، مگر این که در هر ساعتى که بخواهد از خواب بیدار شود.»

عزیزم کسی که خیلی دوسش داشتم بی دلیل رفته 

یه نفر گفت بینتون چله افتاده ولی من تحت هیچ شرایطی نمیخوام برم سمت طلسم میخوام خودم با قران رفعش کنم شدنیه؟

و اینکه دوست دارم خدا یه نشونه برام بفرسته که بدونم این ادم به صلاحمه یا نه که برای برگشتش تلاش کنم

اینم بگم که الان چند روزه سوره ضحی و ذکر یاودود رو میگم چله دعای معراج هم برداشتم ضرر نداره همشون باهم؟

عزیزم کسی که خیلی دوسش داشتم بی دلیل رفته  یه نفر گفت بینتون چله افتاده ولی من تحت هیچ شرایطی ...

عزیزم هر جایی یاد خدا باشه قطعا خدا کمک میکنه و اینکه روش و راه درست رو باید بری که ببینی که اونی که میخوای هست یا نه

فضیلت سوره ها و اسماء الهی رو بخون  به دلت می افته با محتواش که کدوم برات خوبه 

ذکر یا ودود برای محرم ها هست اونایی که محرم نیستن فکر نکنم تاثیر بذاره

چله رو از کس دیگه ای بپرس من اطلاعی ندارم گلم

ان شاء الله هر چی که خیره برات پیش بیاد

2738
و اینکه تصمیم دارم همزمان با چله دعای معراج چله سوره حشر هم بگیرم  ولی شنیدن خوب نیست چن ...

نه عزیز چه گناه و سنگینی؟!

نه هر چی به دلت افتاده انجام بده گلم

انشاءالله که صد برابر خدا بهت بده و عاقبت بخیر بشی 

محتاجیم به دعا❤️🙏🏻

التماس دعا برای حاجت روایی منم دعا کنید دوستان🙏🏻❤️

ان شااله خدا حاجت دلت رو بده!من با اجازه همه رو کپی کردم برای خودم..اول این اسماء "یا " هم باید بگیم یا همون اسم کفایت می کنه ؟

ان شااله خدا حاجت دلت رو بده!من با اجازه همه رو کپی کردم برای خودم..اول این اسماء "یا " هم باید بگیم ...

یا بگو الوهاب یا بگو یا وهاب

التماس دعا🙏🏻❤️

چجوری تاپیک رو بذارم جز علاقمندی هام؟

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 
2706