2733
2734
عنوان

ورزشکارآ بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 44 پست
خیلیم خوبه👏👏👏آفرین به ارادت👌اگه میخوای یه برنامه دیگه هم هست اونم دانلود کن خیلی کاربردیه من عاش ...

چیه اسمش؟فدا مهربونیات.عزیزم رژیم رعایت کنم؟اخه من کم خوری کنم خیلی بد لاغر میشم.میگم اگ رژیمم نباشه شاید شکم و پهلوم اب نشن حتی باورزش

چیه اسمش؟فدا مهربونیات.عزیزم رژیم رعایت کنم؟اخه من کم خوری کنم خیلی بد لاغر میشم.میگم اگ رژیمم نباشه ...

ببین هیچ چیو حذف نکن👌فقط کم بخور

هله هوله هم تا جای ممکن محدود کن

روزاییم که یکم زیاد خردی با ورزش جبران کن

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین هیچ چیو حذف نکن👌فقط کم بخور هله هوله هم تا جای ممکن محدود کن روزاییم که یکم زیاد خردی با ورز ...

چیبس و پفک و اینا ک اصلا نمیخورم.فقط بسکویت خیلی دوسدارم اونو چطور نخورم😂😂اسم اون برنامه رو بگو

عزیزم شبا برنج کم بخورم یا حذف کنم؟

بنظرت بدون رژیمم هیکلم رو فرم میاد

اخه میخوام پایین تنم فرم بگیره حسابی

چیبس و پفک و اینا ک اصلا نمیخورم.فقط بسکویت خیلی دوسدارم اونو چطور نخورم😂😂اسم اون برنامه رو بگو ع ...

بیسکوییت بخور ولی کم مثلا یه بسته رو یه جا نخور

برنج من خودم شام میخورم معمولا ۱۰قاشق😁

اگه بتونی کالری شماری کنی عالی میشه👌برای پایین تنه هم اون کارایی که گفتم و بکن،اینم برنامش😍

2731
ببین روزایی که اسکات میزنی ورزش چربی سوز اصصصصلااا نباید انجام بدی گرم میکنم قبل ورزش تخم مرغ میخو ...

من همون اسکات میزنم ولی بچه هم شیر میدم میشه از اون لاغر بشم

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
اگه میخوای انجام بدی باید هفته ای سه روز باشه بین روزای ورزشیت فاصله بنداز که عضله ریکاوری بشه حرک ...

خیلی ممنون من ۱۵ روز کار کردم پشت هم قشنگ بزرگ شد بعد یهو خوابید من دلسرد شدم ولش کردم به شدت صورتم لاغر شد 

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
2738
ببین روزایی که اسکات میزنی ورزش چربی سوز اصصصصلااا نباید انجام بدی گرم میکنم قبل ورزش تخم مرغ میخو ...

من برام برنامه نوشته مربی

اسکات دارم تو ی روز با ران و ساق پا .یعنی نمیشه باهم اینا؟

وزنت عالیه👌 برای پهلو من از حلقه عالی نتیجه گرفتم وانواع دراز و نشست الان دارم اینو میرم👇

این تمرین اسکات ندارن ؟

بیسکوییت بخور ولی کم مثلا یه بسته رو یه جا نخور برنج من خودم شام میخورم معمولا ۱۰قاشق😁 اگه بتونی ...

من همینو دارم 

من برام برنامه نوشته مربی اسکات دارم تو ی روز با ران و ساق پا .یعنی نمیشه باهم اینا؟

خب وقتی اسکات میزنی و پروتعین میخوری ینی میخوای بزرگ کنی دیگه😁ران و ساق پاتم میخوای پر بشه؟البته بیشتر فرم میگیره

خیلی ممنون من ۱۵ روز کار کردم پشت هم قشنگ بزرگ شد بعد یهو خوابید من دلسرد شدم ولش کردم به شدت صورتم ...

۱۵روز خیلی کمه گلم کمه کم ۶ماه برو تا معجزشو ببینی😍

2706