2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدرسه دولتی تعداد دانش اموزاش بیشتره ولی انتفاعی کمتره بخاطر این بیشتر معلم میتونه برسه

ولی به نظر من بچه که درس خون وزرنگ باشه فرق نمیکنه کجا درس بخونه

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
2731

یکی از اشناها سرایدار مدرسه غیر انتفاعی بود .معلماش سفارش میدادن برا روز معلم ک چی بگیرن بگیرن بچه ها انواع لوازم برقی 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

تویادگیری که چندان تفاوت نداره ولی خب تعدادبچه ها10یا12نفره هرکلاس کلی برنامه های متفاوت دارن براشون کیفیتشازمدرسه های دولتی بیشتره

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
2740
مدرسه دولتی تعداد دانش اموزاش بیشتره ولی انتفاعی کمتره بخاطر این بیشتر معلم میتونه برسه ولی به نظر ...

مدارس شهر ما برعکس شده...مدارس دولتی دارن تعطیل میشن و جاش غیر انتفاهی بازشده

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
سواد دار کردن یا محیط؟ 

پسر من منطقه 1 تهران میره مدرسه دولتی. سیستم مدرسه هم بد نیست. ما فقط برای مشق نوشتن به بچه میگیم چی کار کنه چی کار نکنه. خوب بنویسه. ولی یکی از مامانها اعتقاد داشت مدرسه دولتی به بچه نمیرسن و بچه رو برد منطقه نمیدونم 8 یا چند نمیدونم تو نارمک غیرانتفاعی. ایشون میگن که خیلی فرق داره مدرسه. من برام سوال بود از لحاط سواد دار کردن فرق میکنه؟ 

پسر من منطقه 1 تهران میره مدرسه دولتی. سیستم مدرسه هم بد نیست. ما فقط برای مشق نوشتن به بچه میگیم چی ...

الکیه خواهر من...برو جریان مدرسه معین تهران رو بخوون...اصلا غیر انتفاهی خوب نیه

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 

یه جورایی شاید مثل تفاوت  بیمارستان دولتی و خصوصی باشه 

وقتی هزینه بیشتری دارید پرداخت میکنید ، طبیعتا توقع تونم نسبت ب نحوه تدریس و تفهیم  دبیر  متفاوت میشه و انتظار دارید  توجه  و عنایت بیشتری بشه ب وضعیت درسی و ... بچه ! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....