2737
2739

سلام عزیزم. پسر منم فرنی خور نبود . کلا چیزای شیرین از این قبیل نمیخورد ... کم شیرین تر درست کن شاید خورد. و حوصله کن . و بزار یکمی گشنش بشه وگرنه تو سیر بودن نمیخوره .... اگه نه که  باید یواش یواش سوپ ساده رو آغاز کنی خواهر. اولش فقط مرغ و پیاز و سیب زمینی  و برنج هم توی سوپ میتونی بریزی و به رقیقی همون فرنی و کاملا له شده ... مواظب باش خدای نکرده استخون ریزی توش نباشه ... میتونی آب قلم و گوشت گوسفندم به تدریج اضافه کنی ... بعد هفته ای یکبار یه سبزی تازه مثل هویج و سبزی های دیگه بهش اضافه کنی

پوره سیب زمینی پوره کدوحلوایی شله زرد فرنی ایناروبده بخوره خوشمزه درست کن توشون گلاب بریز کره بریز هل بریز خیلی کم که اذیتش نکنه

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پوره سیب زمینی پوره کدوحلوایی شله زرد فرنی ایناروبده بخوره خوشمزه درست کن توشون گلاب بریز کره بریز ه ...

پسر من فقط پوره سیب زمینی و شله زرد خورد. اونم نه همیشه... از فرنی بیزاره تقریبا

2728
پسر من فقط پوره سیب زمینی و شله زرد خورد. اونم نه همیشه... از فرنی بیزاره تقریبا

پسرمنم نمیدونم چرادوس ندارن

الانم غذابدم بایدخوشمزه باشه والا یچی بپزم که هول هولکی باشه نمیخوره 

پسرمنم نمیدونم چرادوس ندارن الانم غذابدم بایدخوشمزه باشه والا یچی بپزم که هول هولکی باشه نمیخوره&nb ...

دقیقا ... پسرم میچشه خوب بود ادامه میده... ظاهر غذا هم مهمه براش آشنا نباشه ظاهر غذا حتما حتما اول مزمزه میکنه فقط خوبیش اینه نیمرو با پلو و پنیر محلی با پلو دوست داره ... خورشت حاضر نباشه اینا کارمو راه میندازه

2738
چن روز دارو میخور از ابم زده شده

سریع بهش اب نده من داروهاشوموقع خواب میدادم باقطره چکانم اب میدادم که اذیت نشه

کلابچه هاهمینطورن فقط اجبارش نکن بابازی کردن بهش بده وحواسش وپرت کن