2726

سلام عزیزم. پسر منم فرنی خور نبود . کلا چیزای شیرین از این قبیل نمیخورد ... کم شیرین تر درست کن شاید خورد. و حوصله کن . و بزار یکمی گشنش بشه وگرنه تو سیر بودن نمیخوره .... اگه نه که  باید یواش یواش سوپ ساده رو آغاز کنی خواهر. اولش فقط مرغ و پیاز و سیب زمینی  و برنج هم توی سوپ میتونی بریزی و به رقیقی همون فرنی و کاملا له شده ... مواظب باش خدای نکرده استخون ریزی توش نباشه ... میتونی آب قلم و گوشت گوسفندم به تدریج اضافه کنی ... بعد هفته ای یکبار یه سبزی تازه مثل هویج و سبزی های دیگه بهش اضافه کنی

پوره سیب زمینی پوره کدوحلوایی شله زرد فرنی ایناروبده بخوره خوشمزه درست کن توشون گلاب بریز کره بریز هل بریز خیلی کم که اذیتش نکنه

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پوره سیب زمینی پوره کدوحلوایی شله زرد فرنی ایناروبده بخوره خوشمزه درست کن توشون گلاب بریز کره بریز ه ...

پسر من فقط پوره سیب زمینی و شله زرد خورد. اونم نه همیشه... از فرنی بیزاره تقریبا

2728
پسر من فقط پوره سیب زمینی و شله زرد خورد. اونم نه همیشه... از فرنی بیزاره تقریبا

پسرمنم نمیدونم چرادوس ندارن

الانم غذابدم بایدخوشمزه باشه والا یچی بپزم که هول هولکی باشه نمیخوره 

پسرمنم نمیدونم چرادوس ندارن الانم غذابدم بایدخوشمزه باشه والا یچی بپزم که هول هولکی باشه نمیخوره&nb ...

دقیقا ... پسرم میچشه خوب بود ادامه میده... ظاهر غذا هم مهمه براش آشنا نباشه ظاهر غذا حتما حتما اول مزمزه میکنه فقط خوبیش اینه نیمرو با پلو و پنیر محلی با پلو دوست داره ... خورشت حاضر نباشه اینا کارمو راه میندازه

چن روز دارو میخور از ابم زده شده

سریع بهش اب نده من داروهاشوموقع خواب میدادم باقطره چکانم اب میدادم که اذیت نشه

کلابچه هاهمینطورن فقط اجبارش نکن بابازی کردن بهش بده وحواسش وپرت کن