2737
2734

سلام

دیشب داشتم انگور میخوردم یهو چنتا دونه انگور با این چوباش پرید تو گلو (از این انگور ریزا) هیچی دیگه داشتم خفه میشدم شوهرم هول کرده بود بهم گفت میتونی نفس بکشی من که یادم نمیاد انقدر چشام سیاهی میرفتو اشکام همینجور میومد ولی میگه اشاره کردی اره یهو شوهرم دست انداخت زیر پاهام بلندم کرد برعکس یه تکون داد بهم انگوره در اومد    ولی گلوم کلا زخم شد

حالا چیو میخواستم بهتون یاد بدم

دیشب شوهرم خیلی شوک شده بود و ترسیده بود میگفت یهو یاد همسایمون افتادم که یه دختر هم سنو سال من بوده با مادرش زندگی میکرده همسایه جدید اومده بوده خونشون که تازه عروس داماد بودن جهازو که میچینن میان به این 2 تا میگن بیاید بالا جهازو ببینید و یه چایی باهم بخوریم

دختره از صبح حالش خیلی خوب نبوده

خونه اینا که میره یهو حالش بهم میخوره واسه اینکه تو خونه تازه عروس بالا نیاره نمیزاره بریزه بیرون و شروع میکنه دوییدن و جلو دهنشو صفت نگه داشتن

تو همین هین ببخشید ببخشید ولی استفراغ میپره تو گلوش و میره تو ریه اش

بنده خدا تموم میکنه، به همین سادگی...

شوهرم میگفت بالا خواستی بیاری تو خونه مامانم، مامانت، غریبه، تو صورت من، بالا بیار نزار بمونه

ربطی بهم نداشت موضوع من و اون دختره ولی شوهرم خیلی ترسیده بود

بچه ها شما هم حالتون خوب نبود بالا بیارید خیلی خطرناکه گویا

بعضیا هم شیر میپره تو گلوی نوزادشون و متاسفانه خفه میشه 😫

وحشتناکه

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وای استارتر😢😢😢مرسی که گفتی

الهی بمیرم برا پسرم...دردش به جونم...از بچگی رفلاکس داشت بالا میاورد...یه وقتایی که عاصی میشدم که رو فرشای نو یا تمیز بالا میاره بی هوا؛گاهی دعواش میکردم...الهی دردش بخوره به من😭 الان یادم افتاد بعضی وقتا میخاد بالا بیاره دستشو میگیره جلو دهنش میدووه جلو روشویی...الهی بمره مامانش براش...خوب شد گفتی...فدای سرش هر جا بالا بیاره

اینم بگم من وسواسی نیستم اما گاهی مادر خسته و کلافه میشه.مثلن به بدبختی و نصیبت بهش چند قاشق غذا میدادم و بعد همه رو بالا میاورد با سرفه یا گریه...

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

همكلاسي خاهر زادم متاسفانه همين مشكل براش پيش اومد يه نوجوون ١٢ساله،داشته خوراكي ميخورده ميپره تو گلوش و هيشكي نتونست كاري براش انجام بده، لطفن واسه شادي روحش يه صلوات بفرستيم

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
حالا خوب شوهرت از پاهات گرفته من شوهرم نمیتونه بلند کنه😂😂😂

من شوهرم فقط تو عصبانیت میتونه😂

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
2706