2733
2739
عنوان

یک هفته از فوت پدرم گذشت...

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 40 پست
هیچ شبی مثل امشب دلم براش تنگ نشده بود

من هر شب دلم واسه بابام تنگ میشه 5 سال گذشته اما حتی یه لحظه هم نیست یادش بیوفتم و اشکم سرازیر نشه.حسرت دیدار دوباره تا قیامت به دلم مونده.چند روز پیش پسرم اشاره کرد به عکس بابام و گفت بابا جی اگه بدونی چه حالی بهم دست داد.بابام خیلی مظلوم و مهربون بود.حتی نتونست نوه هاشو ببینه😢😢😢😢

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میاد عزیزم بابای من ب خواب ما میومد صب کن انشالله خوابی ببینی ک دلتو اروم کنه ما تا خواب بابامو ندید ...

نماز و روزه قضا که نداره اما وصیت داره و انجام میدیم

بابا خیلی با خدا و مومن بود

اون جاش خوبه

اون حیات واقعی رو درک میکنه و ما غافل 

خدا شاهده یک ساعت برای من کافیه 

2731
2738
منم پدرم یه فرشته به تمام معنا بود اینو نه فقط من بگم هرکس پدرمو میشناخت حتی خیلی کوتاه وقتی خبرفوت ...

هععععی داد.الان من توام یاتومنی. چندروزه ديگه ميشه دومین سالگرد ازدست دادن پدرم.پدری که سرحال وقبراق بود روتوی سانحه ازدست دادم اونم باشکم حامله. وااای الان که دارم مینویسم بازدل دردم شروع شد. غم بزرگی بودوهست. خییییلی سخته. خییییلی. اما بازم ميگم خدایا اگه اونروزاناشکری کردم ازغمم بود منوببخش. 

هععععی داد.الان من توام یاتومنی. چندروزه ديگه ميشه دومین سالگرد ازدست دادن پدرم.پدری که سرحال وقبراق ...

خدا رحمت کنه پدرتون رو

من میدونم و مطمئنم جای بابا خوبه

غم خودم رو دارم 

خدا همه ی اسیران خاک رو ببخشه و بیامرزه

خدا بیامرزت شون

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀