2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا اره فاز هشت قبمتاش به صرفه تره

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2742
2740
فاز 8 دستریسش خوبه به مارکت و...؟ ماشین ندارم متاسفانه 

ببین کلا فاز های دیگه پردیس جز فاز یک میدان عدالت و میدان امام

بقیه شون دسترسی بدون ماشین یه ذره سخته

سوپر و نونوابی هستا

ولی مثلا داروخونه و دکتر اینا نه..

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
ببین کلا فاز های دیگه پردیس جز فاز یک میدان عدالت و میدان امام بقیه شون دسترسی بدون ماشین یه ذره سخ ...

خب دیگه که اونجاهم گرونه با بچه کوچیک سخته دکتر دور باشه

واقعا اشکم درومده😭

خب دیگه که اونجاهم گرونه با بچه کوچیک سخته دکتر دور باشه واقعا اشکم درومده😭

اووووو حالا اتفاقی نمیفته فاصله شون خیلی نیست

تو شهر تهرانم فاصله ما با بیمارستان همین قدره

اینقدری نیست ک دغدغه ات باشه

برای خرید هم میتونین عمده بخرین تعداد زیاد

ک هی تند تند تموم نشه

ماهانه خرید کنین

تو خود شهر هم من دیدم همون فاز یک

کلی واحد جدید ساختن هااا

کلییییییییی! همشونم خالیه اطراف فاز یک هم بگردی میشه

اونطوری پیاده میتونی بری 

تو خود شهر هم من دیدم همون فاز یک کلی واحد جدید ساختن هااا کلییییییییی! همشونم خالیه اطراف فاز یک ...

حتما میرم حضوری یه پرس و جو میکنم

آخه اینجا که نشستم واسه ۴۸متر میگه ۲۰۰تومن ۶تومن 

زورم میاد خیلی کوچیکه

اووووو حالا اتفاقی نمیفته فاصله شون خیلی نیست تو شهر تهرانم فاصله ما با بیمارستان همین قدره ا ...

فقط ترس دکتر رو دارم که دست تنها نرسم ببرم شب 

آخه شوهرم شیفته بعضی وقتها

2706