2733
2739
عنوان

انقدر بدم میاد کسی بخواد رییس بازی دربیاره تو محیط کار

| مشاهده متن کامل بحث + 1071 بازدید | 35 پست
عزیزم منشی مگه صاحبکاره؟ من هیچوقت اهل دستور دادن و اینها نیستم.بعد اینکه منشی بیاد به من دستور بده ...

سلام عزیزم خوبی

من بعد سقطم درد کمرم دو طرفه شده

قبل بارداریم فقط سمت چپم درد میکرد😥دکتر برام ام آر آی نوشت امروز جوابشو گرفتم

میشه ببینی عزیزم؟برتر شده وضعیتم ؟

ای عشق تو را دارمو دارای جهانم❤
نه. بیشتر زیست و آناتومی مهمه.

گلم این ام آر ای قبلیمه

این سری ک ام آر ای دادم زیر زانوم یه متکایه بلندی گذاشتن

ولی سری های قبل همینطوری پام رو دراز میکردم 

عزیزموممکنه این تو نتیجه تاثیر داشته باشه یا ربطی نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه. بیشتر زیست و آناتومی مهمه.

من احساس میکنم تو ام آر آی جدیدم لیزخوردگیه کمتر نشون داده شده

بنظرتون بخاطر اون متکاهه نیست ک گذاشتن زیر زانوم؟

ام آر آی قبلیم پام دراز بود

2731
من احساس میکنم تو ام آر آی جدیدم لیزخوردگیه کمتر نشون داده شده بنظرتون بخاطر اون متکاهه نیست ک گذاش ...

سلام عزیزم.

بله لیزخوردگی تقریبا از بین رفته.

ولی انگار التهاب دیسکتون کمی بیشتر شده.

درد دو طرفه منظورت چیه؟

دو طرف کمرت درد میکنه یا دو تا پات؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
سلام عزیزم. بله لیزخوردگی تقریبا از بین رفته. ولی انگار التهاب دیسکتون کمی بیشتر شده. درد دو طرفه ...

وای سلام گلم

خیلی ممنونم اومدین جواب دادین

لیزخوردگیم کمتر شده بخاطر ابن نیست ک موقع ام آر آر یه بالشت بزدگ گذاشتن زیر زانوم؟و قوس کمرم موقع عکس کمتر شده

درد دوطرفه یعنی اینکه قبلنا فقط سمت چپ کمرم درد میکرد

الان دوطرف کمرم درد میکنه ...الان سمت راستمم درد میگیره انگار یه رگی از کمر به باس ن سمت چپم کش میاد درد آزاد دهنده ای داره ک عصبیم میکنه نمیدونم چرا

سلام عزیزم. بله لیزخوردگی تقریبا از بین رفته. ولی انگار التهاب دیسکتون کمی بیشتر شده. درد دو طرفه ...

عزیزم مگه میشه لیزخوردگی خوب بشه؟

من خیلی رعایت میکنم سنگین بلند نمیکنم خم و راست نمیشم سرپا زیاد نمی ایستم و طولانی پیاده روی نمیکنم

همه اون توصیه هایی ک شما کردین رو تا جایی ک بتونم رعایت میکنم

من دیسکم بدتر شده ک انقدر درد دارم؟خیلی درد دارم ک مسکن میخورم گاهی

وای سلام گلم خیلی ممنونم اومدین جواب دادین لیزخوردگیم کمتر شده بخاطر ابن نیست ک موقع ام آر آ ...

عزیزم الگوی دردتون به درد عضلانی میخوره بیشتر.

اگه بالش باعث شده باشه لگنتون بچرخه به سمت عقب ممکنه کمتر نشون بده لیزخوردگی رو.باز شنبه برات میپرسم از یه متخصص.

ولی من فکر میکنم دردت از اسپاسم عضلاتته بیشتر تا التهاب دیسک و لیزخوردگی.

اینکه بعد از اون موردی که گفتید درد شدیدتر شده کاملا طبیعیه و میتونه به لگنتون هم ربط داشته باشه.

بدون معاینه نمیشه چیزی گفت.

ولی فکر کنم هزار بار بهتون گفتم که باید برید فیزیوتراپی.

انقدر که رفتی ام آر آی گرفتی اگه ده جلسه فیزیوتراپی رفته بودید دردتون برطرف شده بود تا حالا.

نذار مزمن شه.❤

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
عزیزم الگوی دردتون به درد عضلانی میخوره بیشتر. اگه بالش باعث شده باشه لگنتون بچرخه به سمت عقب ممکنه ...

ممنون میشم عزیزم اگه برام بپرسین

گلم هزینه فیزیوتراپی پیش دکتر فخاری برام بالاست بخاطر این نتونستم تاحالا برم .و یبار حتی پولم جمع کردم  ک چند جلسه برم متاسفانه از حسابم دزدی شد...جای دولتی هم بخوام برم ک با دفترچم قرارداد داشته باشه بدرد نمیخوره چون قبلا یکی دوجلسه رفتم بیمارستان دیگه نرفتم ....اونجا جواب ام آر آیم رو اون خانمی ک فیزیوتراپیم میکرد دید بهم گفت خانم شما تنگی کانال شدید داری و الان عمل نمیکننن چون بحالت قبلش برمیگرده شما هم میدونید  من آدم استرسی ای هستم بقدری ترسیده بودم ک داشتم سکته میکردم همون موقع سریع رفتم دکتر ،دکتر گفت اصلا چنین چیزی نیست شما تنگی کانال نداری سر اون دیگه نرفتم فیزیوتراپی...وقت گرفتم از دکتر آزما هفته آینده برم پیش ایشون 

فیزیوتراپ اگه خوب نباشن ممکنه وضعیت کمرم رو بدتر کنه درسته؟بخاطر این میترسم هر جایی برم

ممنون میشم عزیزم اگه برام بپرسین گلم هزینه فیزیوتراپی پیش دکتر فخاری برام بالاست بخاطر این نتونستم ...

بذار برات یه جای دیگه رو پیدا میکنم عزیزم.

که هم قیمتش مناسب باشه هم کارش خوب باشه.

بذار برات یه جای دیگه رو پیدا میکنم عزیزم. که هم قیمتش مناسب باشه هم کارش خوب باشه.

ممنونم عزیزم

فداتشم خیلی مهربونی

گلم لیزخوردگی من بیشتر نشده؟ممکنه ثابت بمونه؟

ممنونم عزیزم فداتشم خیلی مهربونی گلم لیزخوردگی من بیشتر نشده؟ممکنه ثابت بمونه؟

تو ام آر آی جدید که تقریبا از بین رفته🤔

آره عزیزم اگه رعایت کنی ثابت میمونه.

تو ام آر آی جدید که تقریبا از بین رفته🤔 آره عزیزم اگه رعایت کنی ثابت میمونه.

سلام عزیزم خوبین

بیزحمت فردا برام میپرسین

هم فیزیوتراپی خوب هم اون موضوع ک اگه بالشت زیر زانو باشه موقع ام آر آی لیزخوردگی کمتر نشون داده میشه؟ممنون میشم