2733
2739
من نکسیوم باکلوفن و موتیلوم میدادم دوماه خورد خوب شد اما نکسیوم تنها رو ۵ماه خورد تغییری نکرد

مرسی عزیزم، دکتر به ما زانتاک داده، بچم یک ماه و نیمشه، نکسیوم همون کپسول امپرازول؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نکسیوم باکلوفن و موتیلوم میدادم دوماه خورد خوب شد اما نکسیوم تنها رو ۵ماه خورد تغییری نکرد

الان خوبه خوب شده؟ دیگه هیچ اثری از ریفلاکس نیست؟ چند وقتشه؟ شما ام رژیم میگرفتی واسه شیر دهی؟ 

2731
الان خوبه خوب شده؟ دیگه هیچ اثری از ریفلاکس نیست؟ چند وقتشه؟ شما ام رژیم میگرفتی واسه شیر دهی؟ 

اره الان یسالشه اره من تا ۵ماهگی رژیم سخت بودم اما بعد فهمیدم به شیر خودم حساسیت شدید داشت قطع کردم بچم ۷ماهگی خوب شد رفلاکسش اما حساسیتش ن 

محکم بشین دلم این دور اخره
اره الان یسالشه اره من تا ۵ماهگی رژیم سخت بودم اما بعد فهمیدم به شیر خودم حساسیت شدید داشت قطع کردم ...

خدا رو شکر که خوب شده، یعنی کلا لبنیات نمیتونه بخوره؟ واقعا نمیدونم چرا اکثر بچه ها اینطوری شدن؟ این دیگه چه دردیه😢

اره الان یسالشه اره من تا ۵ماهگی رژیم سخت بودم اما بعد فهمیدم به شیر خودم حساسیت شدید داشت قطع کردم ...

عزیزم راستی از کجا فهمیدی به شیر خودت حساسیت داشت؟ یعنی با رژیم که گرفتی بازم آروم نمیشد؟ یا مثلا تو مدفوعش خون میدیدی؟ من شیر خوردم تو مدفوعش خون دیدم ولی ادویه یا حبوبات خوردم مدفوعش خوب بود، اما کلا بی قراره، این یعنی به شیر من حساسه؟ 

2738

عزیزم از کجا فهمیدی به شیر خودت حساسیت داره؟از وقتی شیر خودتو‌قطع کردی رفلاکسشم خوب شد؟؟

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت