2752
2734
عنوان

مذهبیا بیان بگن چرا یه چیز عجیب

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 105 پست
ا ره  همش تو ذهنم میومد که از طرف بابام پولی بهم میرسه خیلی ناراحت میشدم  منم ولش کردم& ...

من همش ذهنم میرفت سمت تصادف و دیه و اینا 😳😳😳😳

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
چندسال قبل ما یه همسایه ای داشتیم یه زن ۵۰ساله بود که  از نظر عقلی مشکل داشت.بعد من میترسیدم از ...

خدا میگه

و اما السائل فلا تنهر 

کسی که درخواست داره را از خود نران

البته درخواست نباید گناه باشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار متنو قشنگ بخون متوجه میشی نگفته دوروزه مرده 

اصن من کاری به اوناکه هی فکرمیکنن دروغ میگم ندارم هرجورمیخان فکرکنن بزارین راحت باشن من فقط میخاستم جواب سوالم بگیرم مرسی بچه ها ازجواباتون

بله من اینجورخوندم یه نفرنوشته بود براپدرش خونده قسم خورد سره ۴۰ تا حاله باباش خوب شد منم گفتم چه عا ...

خدا پدرتو بیامرزه ذهنتو درگیر نکن خدا ظالم نیس که بامرگ یکی بهش پول برسونه مطمئنا حکمتی درکار بوده خدا ظلم نمیکنه هیچوقت 

خدایا داده ونداده ات راشکر
2731
مرسی لطف دارین اخه من نمیخوام انقد. زجر بکشم تا حالا هر چی ازش خواستم زووود داده بهش گفتم این یه ...

درک میکنم چی میگید و چه حالی دارید.اما از رحمت خدا ناامید نشید.دوست من،از کجا میدونید چی در انتظار شماست؟به این فکر کردید اگر بچه خدای نکرده معلول داشتید چه زجری میکشیدید؟اگر ناخلف و خلافکار میشد چه حالی پیدا میکردید؟شاکر خدا باشید.از این فرصت استفاده کنید،خودتون رو رشد بدید.خدا غم نمیده،رنج و ناراحتی نمیده.بیایید از این به بعد به شکل دیگه ای به این مسئله نگاه کنید،دید مثبت داشته باشید.

خدا تو سن پیری فرزندی به حضرت زکریا داد که شد پیغمبر.از خدا فرزند سالم و صالح بخواهید،هر وقت خودش صلاح بدونه میده.

دوست من بعد از ده سال الان یه دوقلو داره.جبران تمام این سال ها،به لطف خدا امیدوار باشید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
بله من اینجورخوندم یه نفرنوشته بود براپدرش خونده قسم خورد سره ۴۰ تا حاله باباش خوب شد منم گفتم چه عا ...

عزیزم همیشه خوب شدن اون چیزی که ما فکر میکنیم نیست

برای بعضی ها خوب شدن همون فوت شدنه

پدر دوستم سالیان سال توی بستر بود و عذاب میکشید از بیماری دوستم چله براشون برداشت که خداشفاشون بده چله که تموم شد ایشون فوت شدن این هم یه مدل شفای دیگه اون بندع خدا بعد۸سال عذاب کشیدن راحت شد 

روی تخت دراز کش بود و کل بدن لمس بود و حتی صحبت نمیتونست بکنه فقط و فقط با چشم اشاره میکرد و غذا میخورد 

درک میکنم چی میگید و چه حالی دارید.اما از رحمت خدا ناامید نشید.دوست من،از کجا میدونید چی در انتظار ش ...

حق با شماست

ممنونم از جواباتون

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
من خیلی تودلم گفتم هروقت موقعشه بده خروقت صلاحه اصن هرچی خودت میدونی خوبه بده خدا 

میزان عمر پدر شما این مقدار بوده.صلاح شما هم در این بوده که تو این زمان این پول رو به دست بیارید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
چجوری درعرض کمتر از یک هفته شما ارث تقسیم کردید!

عزیزم برادرم دنبال کارهای بابامه وهمینجورگفت سهم حدودا اینقد میرسه به دخترا هنوز تقسیم نکردن من نگفتم تقسیم کردن دادن بهم الان یکم دقت کن

خدا میگه و اما السائل فلا تنهر  کسی که درخواست داره را از خود نران البته درخواست نباید گناه ...

میدونی بنده خدا قیافش یکم ترسناک بود شبا اکثرا سر و صدای الکی راه مینداخت منم سنم کم بود ۱۴سالم بود.گفتم من بهش اب ندم میره خونه ی خودش میخوره دیگه ولی وقتی فوت کرد دیگه عذاب وجدانش همیشه باهامه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
من خیلی تودلم گفتم هروقت موقعشه بده خروقت صلاحه اصن هرچی خودت میدونی خوبه بده خدا 

ببین عزیزم خدا اونقد بی رحم نیست که برا ۱۰۰ تومن پدرتو ازت بگیره من شدیدا به خدا معتقدم اما فقط خدااا به بقیه چیزا فقط اگه منطق و عقلم بگن اعتقاد دارم و الان عقلم میگه هیچ دعایی نیست که معجزه کنه و بجای پدر ۱۰۰ میلیون بده تما همین عقل میگه خدا یه قدرت برا انسان گذاشته که بهش میگن قدرت تلقین خودتم بهش اعتقاد داری چون خیلی از تایپیکات دیدم حتی دوره قانون جذبو خریداری کردی این یه نیرو ت ی وجود انسانه قدرت جذب به هرچیزی که زیاد فک کنی جذبش میکنی این اتفاقیه که برات افتاده

امیدت به خدا باشه
چندسال قبل ما یه همسایه ای داشتیم یه زن ۵۰ساله بود که  از نظر عقلی مشکل داشت.بعد من میترسیدم از ...

شاید گناه نبوده اما خطا کردید. دفعه دیگه وقتی کسی از شما چیزی طلب میکنه دستش رو رد نکنید.امام علی فرمودند آدمی با درخواست از شما خودش رو کوچک کرده،شما با رد کردنش خودتون و اون شخص رو تحقیر نکنید.

اون خانم هم که مشکلش دست خودش نبوده.

2706