2737
2734
عنوان

مذهبیا بیان بگن چرا یه چیز عجیب

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 105 پست
ان شالله ممنون میشم دعا کنید مشکل ما برطرف بشه

محتاجم به دعا،انشاالله هر چی خیر و صلاح شماست پیش بیاد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
حق با شماست ممنونم از جواباتون

خواهش میکنم.امیدوارم به زودی خبر خوش مادر شدنتون رو بهمون بدید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا پدرت رو بیامرز زمان مرگ انسانها روز تولد اونا مشخصه و تعیین شده دعای شما زمان مرگ پدرتون رو جلو ننداخته بلکه شما همون زمان که  زمان مرگ پدرتون رسیده دعا خواندید و این قضیه ربطی به مرگ پدرتون نداره مطمئن باشید خدای ما انقد عادله که به خاطر دعای شما به کسی دیگه ظلم نمیکنه و  زمان حیات اون رو کم نمیکنه چون به فرموده ائمه بزرگترین نعمت حیاته و خدا چطور ممکنه این نعمت رو از کس دیگه ای به خاطر لطف به یکی دیگه از بنده هاش  دریغ کنه این محاله 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731

خانوما،هر وقت دعا میکنید و خواسته ای داریددرکنارش بگید اگر به صلاحم هست.و اگر زرنگ باشید میگید خدایا این کار رو به صلاح من قرار بده.خدایا خیر و مصلحت من رو در این کار قرار بده.

آخه چرا من خیلی اصرارنکردم که حتما بده گفتم هرچی خودت صلاح میدونی

یعنی واقعا فکر میکنی خدا برا حاجت شما میاد جون یه انسان بگیره؟؟ 

مرگ و زندگی دست خداست تو تقدیر پدرتون مرگش همچین تاریخی بوده که از بد شانسی شما حاجت خواستنتون باهاش یکی شده تا شما عذاب وجدان بگیرید

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2740

یه باردیگه هم آخه چله زیارت عاشورا خوندم براازدواج واونی که میخاستم سرراهم قرارگرفت ولی خیلی اذیت شدم دقیقا حاجتهایی که حس میکنم خیلی بزرگه برام اینجورمیشه ولی حاجت هایی که خیلی برام بزرگ نیست راحت برآورده میشه من خودم فکرمیکنم خدا میخاد بگه باید اعتمادکنی کامل بهم نه ناقص

عزيزم مطمين باش ربطي نداره خدا پدرتو بيامرزه عمرشون تموم شده بود آدم وقتي عزيز از دست ميده همش فكر ميكنه شايد مقصر بوده من وقتي مادرم فوت شد هزار جور فكر كردم همش ميگفتم اگه اين كارو كرده بودم اونكارو كرده بودم به فلاني كمك كرده بودم اينو از خدا نخواسته بودم و .... اما واقعا ربطي به ما نداره عمر ديت خداست أون ارث هم روزي شماست و حلال اما ازون ارث خيرات براي پدرت بده حتما 

عزیزم همیشه خوب شدن اون چیزی که ما فکر میکنیم نیست برای بعضی ها خوب شدن همون فوت شدنه پدر دوستم سا ...

واقعا راست میگی پدرم خیلی عذاب میکشید چشماش به خاطر قندنابیناشده بود هیچی نمیتونست بخوره دسشویی حتی نمبتونست بره همش میگفت مرگ برام بهتره شاید اونجا جاش بهتره همه گفتن راحت شد تودنیا خیلی عذاب کشیده ازین بعد نگاه نکرده بودم 

واقعا راست میگی پدرم خیلی عذاب میکشید چشماش به خاطر قندنابیناشده بود هیچی نمیتونست بخوره دسشویی حتی ...

عزيزم مادر منم دقيقا همين مشكل داشت و روز به روز بدتر ميشد الان كه چند سال گذشته فكر ميكنم راحت شد و به آرامش رسيد فقط دلتنگيش برا موند و حسرت بي مادري خدا همه پدر مادرا رو بيامرزه 

بابات همون موقع تموم کرد؟ چه راحت میحرفی درمورد مرگ پدرت. هه.... سالمی؟؟؟؟ یا مارو فلج مغزی فرض کردی ...

من اینقد خونسردم که حتی اگه مرگه خودمم باشه خیلی نمیترسم درصورتی که قبلن زیادی میترسیدم به خدااعتمادکامل پیداکردم سره یه ماجراهایی  مرگو دیگه بد نمیدونم 

2706