2737
2739

سلام ماه من

از آن روز آشنایی سال ها گذشته است،

و من بی تو تنها کمی از آخرین درختِ حیاطمان پیرترم.....

دلسردِ چین و چروک های چهره ام نباش،

دلسردِ این لبخند هایِ نارنجی ام نباش،

پاییز که دیگر پیر شدن ندارد.‌...

شدم شبیه همان درخت پیر حیاط

درختی قدیمی با آرزوهایِ غمگین مثلِ یک عصا،تختِ خواب،یا تکه های چوب در کنارِ بخاری،نگاهم سرد همچون نگاهِ هیزمِ در دستم به شومینه ی خاموشِ اتاقمان.....هوای اتاقمان سرد شده و مِه غلیظی همه جارا پُر کرده،هیچ جارا نمیبینم انگار نبودن بیشتر از بودن شده.....گاهی تمامِ زندگی زرد میشود،و سبز هرچه میگردد جایی برای نشستن پیدا نمیکند.....

نگاه کن ماه من

غمی در من تکان میخورَد

مثلِ گهواره ای درباد.....

هنوز زنده ام

هنوز میتوانم بغض کنم،لبهایم را تکان بدهم،دست هایم را مُشت کنم،مرگ چیزی در من جای گذاشته است.....بی تو حس میکنم که تمامِ آمبولانس ها دارند مرا به بیمارستان میرسانند.....

همان بیمارستان که 

روز خداحافظی...

دوست دارم برگردم ب گذشته،به کودکی هفت ساله که لِی لِی کنان از مدرسه باز میگشتم و درراه مدادِ قرمزَم را بر دیوار میکشیدم،مگر نمیشود روی دیوار نوارِ قلب کشید؟؟؟؟؟یک خطِ صاف بر روی دیوار میکشیدم طوری که امروز تو آن را با قَلبَت بر روی این کاغذِ غمگین کشیده ای.....سعی کن دیگر مرا نبینی

مرا نخواهی

به من دل نبندی

گاه خاطراتَت را از عزیز ترین موجودِ زندگی ات در آتش بینداز 

همچون عکاسی که عکس هایِ سوخته اش از جنگلی سوخته را در آتش می اندازد.....

سی و یک مرداد۹۶

شیرین.قلیوند#  

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

ببخشین دلگیره...

سوالی بود در خدمتم

فدایتان شیرین

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهی تمام زندگی زرد میشود و سبز هرچه میگردد جایی برای نشستن پیدا نمیکند  زیبا بود  

واسه غم بزرگی که توی دل نوشته ت هست، متاسفم. ان شاءالله پاییز رو پشت سر بزاری و دوباره بهار به قلبت پا بزاره.

2742
خیلی غمگین بود بابا 😣 فقط یه دلخوری کوچیک و  ساده تو دل آدم کافیه ک با خوندن این متنها مثل بم ...

از همه خاطراتم

که با گریه پاک کزدم

با همه حان کندن و گریه و غم

دو تا فیلم دارم

دوتا فیلم از اجرامونه

کافیه ی خورده دلم بگیره بلند میشم پلی میکنم

تو فیلم میخندیم شعر میگیم اینور من میزنم زیر گریه

اون میخونه من تلخ میخندم و اشکم میجوشه..

برام مهم نیس خودش

چون نه من اون ادمم

نه اون دیگه اون ادمه

اون دوتا تو فیلم دوتا عاشقن با همه غصه هاشون میشناسمشون

گاهی تمام زندگی زرد میشود و سبز هرچه میگردد جایی برای نشستن پیدا نمیکند   زیبا بود   &nbs ...

ممنون از نگاه پر مهرت

پاییز هرچه بود کند و برد

یه ماه با زهره برام مونده

همه عکسامون رفته همه شعرامون

همه خاطرات حتی...

ولی چند تا زخم مونده رو دل ی دختر که هرقد بهار شه

باز جاش میسوزه

از همه خاطراتم که با گریه پاک کزدم با همه حان کندن و گریه و غم دو تا فیلم دارم دوتا فیلم از اجرا ...

هوف 😥

زندگی قاعده پیچیده ای داره ....

گاهی میخندیم به یاد روزهایی که گریه کردیم

و

گاهی گریه میکنیم به یاد روزهایی که باهم خندیدیم ‌....

و این خیلی ترسناکه 😔😔😔

دلنوشته های خودته ؟؟؟

(    )
2738
هوف 😥 زندگی قاعده پیچیده ای داره .... گاهی میخندیم به یاد روزهایی که گریه کردیم و گاهی گریه میک ...

اره عزیزم....

چقد تلخ 😭😭😭

نه قدر اون لحظاتی که کشیدم....

موهاایی که سفید شد

دستی که خشک شد

غمی که موند و نرفت....

@شادی_    بیا عزیزم تاپیک مخصوص خودته ☹☹☹

سلام عزیزم!

هی فلانی!  زندگی شاید همین باشد

یک فریبِ ساده و کوچک

آن هم از دست عزیزی که تو دنیا را

جز برای او  و جز با او نمی خواهی

من گمانم زندگی باید همین باشد.

آه!...آه! امّا

او چرا این را نمی داند، که در اینجا

من دلم تنگ ست. یک ذرّه ست؟

شاتقی هم آدمست، ای داد برمن، داد!

ای فغان! فریاد!

من نمی دانم چرا طاووس من این را نمی داند؟

که من بیچاره هم در سینه دل دارم.

که دلِ من هم دلست آخر

سنگ و آهن نیست.

او چرا این قدر از من غافل ست آخر؟

آه، آه، ای کاش

گاهگاهی بچّه‌ها را نیز می آورد.

کاشکی ... اما ... رها کن هیچ"

و رها می کرد .

او رها می کرد حرفش را

حرفِ بیدادی که از آن بود دایم داد و فریادش.

و نمی بُرد و نمی شُد بُرد از یادش.

اغلب او این جا  دهان می بست

گر به ناهنگام، یا هنگام، دَم دَر می کشید از دردِ دل گفتن.

شاتقی این ترجمان ِ درد،

قهرمان ِ درد،

آن یگانه مردِ مردانه،

پوچ و پوک زندگی را نیم دیوانه.

و جنون ِ عشق را چالاک و یکتا مرد.

او به خاموشی گرایان، شِکوه بَس می کرد.

و سپس با کوشش ِ بسیار.

عُقده‌ی خود را فرو می‌خورد

چون خمیرِ شیشه، سوزان جُرعه‌ای از شعله و نِشتر

و به دُشخواری فرو می بُرد :

لقمه‌ی بُغضی که قُوتِ غالبش آن بود .

تا چه‌ها می کرد. خود پیداست،

چون گُوارَد، یا چه می آرَد؛

جرعه‌ی خنجر به کام و سینه و حنجر؟

و چه سینه و، چه حنجر، شاتقی را بود!

دودناکی، پنجره‌ی کوری که دارد رو به تاریکا.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706