2737
2734
عنوان

خانومای خوشتیپ چادری به نظراتتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 50 پست

همون کفش چرم و رسمی

روسری ساده جنس خوووووب مشکی

شلوار کتان نوک مدادی-کرم_مشکی

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

آخه من یکم تپلم اعتماد بنفسم پایینه چادر حسنا و لبنانی چاق تر نشونم می ده

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کفش اسپورت چی خوبه می خوام با شلوار جین بپوشم؟؟؟ 

و کیف رو هم بگین

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

کفش اسپرت چرم بپوش خیلی خوشگله کیف هم اگه کوچیک بند بلندا به قول معروف پاسپورتی بگیری خیلی خوشگل میشه

مانتو کوتاه خواهشااااا آخه مانتو بلند با چادر بد میشه. روسری خوشگل و خوشرنگ بپوش حتی میتونی روسری و ساقدستتو ست کنی

2728

من لاغر متناسبم.البته توپرهستم.چه مدل چادری بهتره ؟دانشجویی راسته داشتم اما برای زمستون تنگ میشه نمیشه بپوشیش تنگ میشه.شلوار جین بلندم دوست دارم اما همه کوتاه شدن از کجا شلوار بلند پیدا کنم؟

عبا بپوش خیلی خوشگله من چادری نیستم ولی واسه مسجد و مراسمات مذهبی یا عذاداری میپوشم همه خیلی خوششون میاد بهم میگن هم بهت میاد هم قشنگ میپوشی آدم ذوق میکنه بپوشه

چادر عبایی و حسنا از بقیه مدلا شیک ترن...البته من حسنامو خودم یکم اصلاح کردم جلوشو یه تیکه اضافه کرد ...

من کیف و کفش چرم برای زمستون می خوام بگیرم

روسری هم زیاد دارم بیشتر گیرم رو کفش اسپورت و مانتو و کیفه

2738

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

نه اصلا..منم مثل شمام..ولی همه میگن که خیلی بهت میاد.باید ببینی کدوم مدل بیشتر بهت میاد...عبایی یا جده از بقیه هم شیک تره هم جوون پسند تر

من لاغر متناسبم.البته توپرهستم.چه مدل چادری بهتره ؟دانشجویی راسته داشتم اما برای زمستون تنگ میشه نمی ...

منم قدم بلنده میرم شلوار بگیرم اول میگم شلوار قد ۱۰۰ به بالا دارین؟ خخخخخ گیری افتادیم با این قد نودا😕

من لاغر متناسبم.البته توپرهستم.چه مدل چادری بهتره ؟دانشجویی راسته داشتم اما برای زمستون تنگ میشه نمی ...

من دانشجویی 6.7 ساله می پوشم نه این مدل های جدیدش که تنگه

مدل قدیم که گشاد تره هرسال می دم خیاط می دوزه خیلی بهتره چادر جده یا عبایی هم دارم خیلی خوشفرمه از بقیه مدلا زیاد خوشم نمیاد کمری هم بدک نیس

بچه ها میشه واسه کفش اسپورت مدل  و رنگ بگین آخه کفش باید بگیرم همین روزا

منم قدم بلنده میرم شلوار بگیرم اول میگم شلوار قد ۱۰۰ به بالا دارین؟ خخخخخ گیری افتادیم با این قد نود ...

قدم 167اما برای خرید شلوار معمولا مشکل دارم.آخه شلوار کوتاه برام زشت میشه واقعا

2706