2737
2739
عنوان

خانومای خوشتیپ چادری به نظراتتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 50 پست
من کیف و کفش چرم برای زمستون می خوام بگیرم روسری هم زیاد دارم بیشتر گیرم رو کفش اسپورت و مانتو و کی ...

میتونی کفش اسپرت و کوله استفاده کنی...این هولوگرامیا که امسال ترند شده خیلی شیکه،ولی خیلی با چادر جلب توجه میکنه،من که ست کفش و کولشو گرفتم هنوز 

نپوشیدم😅😅😅کوله هم میندازم همه فک میکنن بچه مدرسه ایم...دیگه اینارم داره

چادر حسنا هم خیلی بده سینه ها کلا میزنه بیرون. ولی هرکی دوس داره اونجوری باشه بپوشه به نظر من. ولی ا ...

گلم آدم می‌تونه با یه دستش جلوی چادرو بگیره که اندامش مشخص نباشه،یا روسری قواره بزرگ بلند بپوشه...خیلی حرف زشتیه که میگین هرکی دوس داره اونجوری باشه بپوشه...اتفاقا حسنا از بهترین مدلای چادره و من به شخصه خیلی دوسش دارم😊😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میتونی کفش اسپرت و کوله استفاده کنی...این هولوگرامیا که امسال ترند شده خیلی شیکه،ولی خیلی با چادر جل ...

من کوله هیچ وقت نپوشید همین جوری بعضی وقتا فک می کنن تو عقدم با دوتا بچه فک می کنم بهم بخندن دیگه😁😁😁

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2731